***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Policijos komisariate vaikai buvo mokomi saugiai ir sveikai gyventi

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariate vyko prevencinis renginys „Būk matomas ir saugus“, skirtas ikimokyklinio ugdymo lopšelių-darželių ir mokyklų vaikams iš miesto ir rajono.

Į renginį, lydimi auklėtojų, sugužėjo svečiai iš lopšelių-darželių „Saulutė“, „Bitutė“, „Giliukas“, „Eglutė“ „Berželis“, „Buratinas“, „Gintarėlis“, „Delfinas“, „Linelis“ bei vaikai iš „Žiburėlio“ pradinės mokyklos. Komisariate svečiavosi net 240 vaikų.
Susitikimo metu vaikai bendravo su Prevencijos poskyrio pareigūnai: Audrone Jurdonaite-Ostrauskiene, Jurgita Ežerskiene, Renata Vasiliauskyte, Roma Antanavičiūte, Violeta Grigaitiene, Airidu Šiuša. Susitikimas vyko dalyvaujant vaikų mylimam policijos bičiuliui Amsiui – vaikams buvo rodomi šio personažo patariamieji filmukai.
Mažieji renginio dalyviai klausėsi patarimų apie saugų elgesį kieme, gatvėje ir namuose, jiems buvo pademonstruotas kriminalistų lagaminėlis, policijos pareigūnų specialioji ekipuotė. Taip pat vaikams buvo aprodyta komisariato šaudykla, laikinos sulaikymo patalpos, policijos muziejus. Tačiau labiausiai renginio svečius nudžiugino tarnybinių belgų malinua veislės šuniukų – Granto ir Toro – pasirodymas su savo šeimininkais.
Prevencijos poskyrio pareigūnai nuolat bendradarbiauja su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis. Per susitikimus su vaikais siekiama ugdyti ir skatinti sveiką gyvenimo būdą, sportinį aktyvumą, vaikai yra supažindinami su įstatymais. Apsilankymų mokyklose metu, ypač dabar, kai yra ruduo, akcentuojamas atšvaitų reikalingumas – juk tamsiu paros metu segėdamas atšvaitą išties esi matomas ir saugesnis. Dėl neatsargaus elgesio kelyje ar gatvėje dažnai įvyksta daug eismo nelaimių, dažnai nukenčia ir vaikai, todėl būtina nuolat juos mokyti saugaus elgesio.

Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ
Telšių AVPK Mažeikių r. PK
VPS PP vyresnioji specialistė

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Policijos komisariate vaikai buvo mokomi saugiai ir sveikai gyventi”

  1. VAT parašė:

    KOKIA POLICIJA,TOKS IR AMSIUS

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Vargšas Amsius- visai nublukęs,susmukęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto