***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Politechnikos mokykloje vyko atvirų durų diena

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Švietimo ir mokslo ministerija balandžio 10 dieną Lietuvos profesinėse mokyklose organizavo visuotinę atvirų durų dieną. Tokia diena profesinėse mokyklose – puiki galimybė kiekvienam besidominčiam savo akimis pamatyti, kaip, kur ir ko mokosi būsimieji įvairių sričių specialistai.
Šią dieną Mažeikiuose esančioje Politechnikos mokykloje ir mokyklos Viekšnių skyriuje apsilankė apie 150 mokinių iš įvairių rajono mokyklų: Senamiesčio, Pikelių, Krakių, Balėnų, Kalnėnų, „Jievaro“, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio, Pavasario pagrindinių, Gabijos ir Viekšnių gimnazijų, Sodų vidurinės, taip pat Mažeikių Jėzaus Širdies parapijos.
Mokiniai buvo supažindinti su specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis. Jie galėjo išbandyti savo jėgas, įgytus gebėjimus įvairiose varžybose, konkursuose. Mokiniai aplankė mokomuosius kabinetus, dirbtuves, laboratorijas.
Politechnikos mokykla ne tik stiprina praktinį mokymą, bet ir daug dėmesio skiria mokinių saviraiškai, užimtumui, prevencijai. Veikia sporto, menų, dainavimo, šokio kolektyvai, mokinių mokomosios bendrovės. Mokiniai gauna stipendiją, suteikiamas bendrabutis.

Vida Lumpickienė
Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto