***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Protų mūšis“ Auksodėje skatino ir mąstyti, ir bendrauti

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Penktadienį Auksodės bendruomenės namuose vyko suaugusiųjų žmonių viktorina „Protų mūšis“. Kovos vyko tarp keturių kaimyninių gyvenviečių: Laižuvos, Purvėnų, Urvikių ir Auksodės. Sprendžiant pačias įvairiausias užduotis apie Mažeikių rajoną ir Lietuvą,  vakaras prabėgo akimirksniu.
Kiekviena komanda turėjo prisistatyti, sugalvoti komandos pavadinimą ir emblemą. Iš visų dalyvių išsiskyrė Urvikių komanda, kuri pasipuošė vienoda apranga. Purvėnų komandos pavadinimas buvo „Protingieji apuokai“, Laižuvos – „Šypsenėlės“, Auksodės – „Rojaus obuolys“ ir Urvikių – „Klevo lapas“.
Vakaro metu dalyviai patikrino savo žinias istorijos, geografijos, menų, muzikos, literatūros, dailės srityse; prisiminė žymius Lietuvos žmones, žemaičių tarmę, Lietuvos Raudonąją knygą. Komandų atstovai atsakinėjo į klausimus apie sportininkus, medžius, upes, paukščius, apie Mažeikių rajono savivaldą.
Atsakymus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė Laižuvos seniūno pavaduotoja Angelė Klemenienė, Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro buhalterė Toma Butvidienė ir Mažeikių rajono meras Antanas Tenys. „Protų mūšį“ vedė kultūrinių renginių organizatorė Lilija Ašmontienė, Auksodės bibliotekos vyr. bibliotekininkė Ramona Puidokaitė ir meno vadovas Andrius Dobrovolskis.
Po renginio visi dalyviai prie arbatos puodelio aptarė savo kaimų džiaugsmus ir rūpesčius.
Norime tikėti, kad ši viktorina taps gražia tradicija, jungiančia ir skatinančia bendradarbiauti kaimyninių kaimų bendruomenes. Dėkojame Auksodės bendruomenės Tarybos nariams ir pirmininkei Ingridai Braziulienei už pagalbą ruošiant šią viktoriną.

Lilija AŠMONTIENĖ
Kult. darbo organizatorė
Ramona PUIDOKAITĖ
Bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto