***Skaitytojo naujiena*** „Samariečio krepšys“ svečiavosi Mažeikiuose

Šventės akimirka. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Į Mažeikių kultūros centre vykusią šventę „Samariečio krepšys“ sugužėjo apie pusė tūkstančio vaikų ir paauglių. Šventės organizatoriai krikščionių bažnyčia „Gyvenimas ir Ramybė“ kartu su Savivaldybe prisijungė prie tarptautinės humanitarinės organizacijos „Samariečio krepšys“ akcijos.

Padovanojo

Šios organizacijos atsiųstos dovanėlės buvo dalijamos Mažeikių miesto ir rajono skurdžiai gyvenančių šeimų bei rizikos grupės vaikams, arba, kaip šventės vedėjas peliukas Mikis sakė: „tiesiog liūdniems ir nusiminusiems vaikučiams“. Gražiai bendradarbiaujant su Savivaldybės kultūros centro administracija išdalintos ne tik dovanėlės, bet vaikams padovanota muzikinė programa, kurioje „pirmuoju smuiku“ griežė pasakų herojai peliukas Mikis ir pelytė Minė, jiems talkino lėlės ledi Di ir Do, šoko vaikų kolektyvas.
Dalia ir Agnė giedojo giesmes, o vaidinimai mokė vaikus nesipykti, būti draugiškiems, nebūti savanaudiškiems, o išmokti dalintis.

Kalbėjo apie meilę žmonėms

Šio renginio tikslas – ne tik išdalinti dovanas, bet ir paskelbti gerąją naujieną. Vaikai sužinojo, kas yra Jėzus, kad jis visada šalia ir myli kiekvieną, nesvarbu kokiomis gyvenimo sąlygomis ar kokioje aplinkoje šiuo metu vaikai auga.
Pasakų herojai pasakojo apie begalinę Dievo meilę kiekvienam žmogui ir mūsų pasirinkimus, kuriuos turime priimti kasdien.
Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo tai, kas vyksta scenoje, atsakinėjo į peliuko Mikio ir pelytės Minės klausimus, atidžiai klausėsi kiekvieno žodžio.

Gavo dovanėlių

Po muzikinės programos visi vaikai buvo pakviesti atsiimti dovanėlių. Kultūros centro fojė tapo mažu skruzdėlynu: pagal amžiaus grupes suskirstytos dovanėlės privertė vaikučius pasukti galvas, kol visi atsistojo į savo eiles. Kartu su dovanėle kiekvienas vaikas gavo ir Naująjį
Testamentą bei vaikišką knygelę.
Vaikų paprastumas ir nuoširdumas stebino: gavę dovanas, nieko nelaukdami čia pat dauguma vaikų jas išpakavo. Visų veidus puošė džiaugsmas, kuris keitė prieš tai atsiradusią nuostabą veide: vaikai traukė žaislus, saldumynus ir gyrėsi vieni kitiems savo dovanėlės turtingumu. O prie akcijos prisidėję savanoriai vis kartojo vaikams, kaip stipriai Dangiškasis Tėvas juos myli.
Ši graži šventė gali tęstis ir toliau, nesvarbu, kad nebus dovanų iš humanitarinių organizacijų, svarbiausia yra žmogaus širdis, kuri gali atjausti ir mylėti.

Zina Punziūtė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

6 Atsakymai į “***Skaitytojo naujiena*** „Samariečio krepšys“ svečiavosi Mažeikiuose”

 1. iš šalies parašė:

  Štai ir pasimatė Tito tikrasis veidas…Pamaldūs ir tikintys neturėtų kitų įžeidinėti ir vadinti antikristais ,juk žmogus tik pareiškė savo nuomonę.Negi šios bažnyčios atstovai pripažįsta tik jų tiesą, o kitokia nuomonė -tai didžiausia pasaulio blogybė?Kiek supratau tai pirmasis rašęs buvo ne priš Kristaus liudijimą, o prieš reklamą…

 2. zuike parašė:

  Labai patik osvente.. liuks!!!

 3. Titas parašė:

  Pirmiausia noriu pasakyti, kad „sektu“ Lietuvoje Religiju Departamentas neregistruoja, o si Baznycia yra iregistruota ir veikia teisetai. Antra, kam reikia tiek pikti, jei vaikus su teveliais kvieciamas i pamaldas…kur zmones gales garbinti Dieva? Toks ispudis susidaro kad rase ne zmogus o antikristas, kuris yra pries Jezu ir Jo Baznycia !

 4. J.U parašė:

  Ir kam cia tiek pykti? Juk niekas nevercia ten eiti, jeigu nenori, o ir vaikams isgirsti apie Dieva, meile ir draugiskuma nebuvo blogai, atsiszvelgiant i tai kokie jie dabar auga. Ir priedu dar gavo nemokamai dovaneliu…Ir visgi mano mazieji dziaugesi, ir manau butu smagu jeigu Mazeikiuose butu daugiau tokiu renginiu.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Oi kokie pikti žmonės. Ar blogai kad vaikas augdamas tikėdamas užaugs geresnis. Jau seniai niekas tokių bažnyčių sektomis nevadina, juk kiek supratau kalbėta buvo apie Kristų. Gražu tai, kas yra gėris. Bet kažkam norisi inkvizicijos.

 6. nuomonė parašė:

  O kodėl neparašėte,kad vaikams brukami lankstinukai -REKLAMA apie bažnyčią.Jei jau dalinate labdarą- dalinkite, nebrukdami reklamas…ir iškodami naivuolių savo sektai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto