***Skaitytojo naujiena*** Sedos gimnazijoje – „Mankštiada“

Nuotrauka iš gimnazijos archyvo

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos bendruomenė, įsijungusi į Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ koordinuojamą projektą „Sveikatiada“, šį mėnesį vykdo   „Mankštiadą“. O tai reiškia, kad šią savaitę, nuskambėjus skambučiui į pirmąją pamoką, visi išeina iš kabinetų ir stoja į ratą (po kelias klases vienam rate) mankštai. Suskamba nuotaikinga muzika su žodžiais apie mankštos prasmę. Mankštą veda gimnazijos prezidentūros nariai.
Visokių yra atsiliepimų ir požiūris į mankštinimąsi yra skirtingas. „Gerai – pirma pamoka sutrumpėja“, – džiaugiasi vieni. Kiti atvirkščiai: „Pirmos pamokos darbingo laiko gaila“. Treti, žiūrėk, spėja pavargti ir nori išsilygti, kad tą dieną nebereikėtų eiti į kūno kultūros pamoką…
Skirtingai mankštą vertina ir mokytojai: vieniems gaila pamokos laiko, kiti džiaugiasi ir patys noriai eina mankštintis. O jei apibendrinant – daugumos nuotaika gera, besišypsantys veidai, muzikos ritmu judantys kūnai. Ir ateinantis supratimas: judėti sveika.

Genoveita Gricienė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto