***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šerkšnėnų seniūnijoje pagerbtos mamos

Motinos dienos minėjimas Šerkšnėnuose. Asmeninio archyvo nuotrauka

Šerkšnėnuose vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Susirinkusias mamas eilėmis, nuoširdžiomis dainomis bei šokiais sveikino Šerkšnėnų daugiafunkcinio centro darželio mažieji auklėtiniai ir pradinės mokyklėlės mokinukai. Šerkšnėnų kultūros centro darbuotojai dovanojo mamoms gražiausius žodžius ir dainas.
Bendruomenės moterų kolektyvas nustebino nuoširdžiu šokiu. Šerkšnėnų seniūnas Alfonsas Šakauskas su kolektyvu  prie sveikinimų prisidėjo padėkos raštais ir gėlėmis.
Tą pačią dieną Motinos dienos koncertas vyko ir Plinkšių bendruomenės namuose. Koncerte dalyvavo kultūros ir seniūnijos darbuotojai. Bendruomenės moterys su vaikais gražiai pasveikino visas mamas savo pačių darytais atvirukais. Prie sveikinimų prisijungė ir kviestiniai muzikantai, neabejingi Plinkšių miesteliui.
Motinos dienos minėjimas tą pačią dieną vyko ir Rubikuose. Po šv. Mišių visos mamos rinkosi į bendruomenės namus, kur kultūros centro darbuotojai jas pasveikino dainomis. Rubikų mamas nudžiugino Žemalės moterų bendruomenė, kuri atvyko su spektakliu.
Seniūnijos darbuotojai apdovanojo mamas padėkos raštais ir gėlėmis.
Sekmadienį, tikrąją Motinos dieną, buvo pasveikintos ir Žemalės mamos. Po šv. Mišių Žemalės
Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje mamoms dainavo Žemalės moterų
ansamblis „Viltis“ ir kultūros darbuotojai, padėkos raštais ir gėlėmis jas sveikino seniūnijos darbuotojai.
Dėkoju Šerkšnėnų seniūnui Alfonsui Šakauskui, seniūnijos ir kultūros centro darbuotojams, Šerkšnėnų daugiafunkcinio centro kolektyvui, mokytojai, visos seniūnijos bendruomenėms už aktyvų dalyvavimą organizuojant šventes.

Salomėja MACIJAUSKIENĖ
Šerkšnėnų kultūros centro l. e. p. direktorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto