***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šerkšnėnų seniūnijoje – smagi senjorų vakaronė

Asmeninio archyvo nuotraukos

Penktadienį į Šerkšnėnų kultūros centro Žemalės kultūros namus rinkosi senjorai iš visos Šerkšnėnų seniūnijos – čia vyko senjorų vakaronė „Iš širdies į širdį“. Lydimi artimųjų ar vieni, susirinko daugiau nei šimtas žmonių.
„Kiekvieną atvykusį pasitikome ir dovanojome šios šventės simboliu tapusį  rankų darbo angeliuką“, – šventės tęstinumu džiaugėsi viena iš renginio organizatorių Nijolė Liegaudienė.
Šventinį koncertą pradėjo „Mažeikių trečiojo amžiaus universitetas“. Šventės dalyvius ir svečius sveikino Šerkšnėnų seniūnas Alfonsas Šakauskas, Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų atstovai, Seimo narės Audronės Pitrėnienės dovanas ir sveikinimus perdavė jos atstovė Simona Beresnaitė, šilčiausius žodžius visiems susirinkusiesiems tarė Žemalės klebonas Arūnas Bladžius.
Šventės metu buvo pasveikinti garbaus amžiaus sulaukę jubiliatai iš visos Šerkšnėnų seniūnijos. Jiems gražių žodžių negailėjo seniūnas Alfonsas Šakauskas, bendruomenės nariai ir artimieji. Skambėjo Šerkšnėnų kultūros centro darbuotojų, kolektyvo „Viltis“ ir „Gitarisčių“ atliekamos dainos.

Organizatoriai

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto