***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenes vienija šventės

Asmeninio archyvo nuotraukos

Šerkšnėnų kultūros centro Žemalės kultūros namuose vyko Žemės dienų viktorina. Kaip ir kasmet, susirinko komandos iš visos Šerkšnėnų seniūnijos, tai: Šerkšnėnų, Žemalės, Rubikų, Plinkšių ir
Šerkšnėnų seniūnijos darbuotojų komanda.
Visi dalyviai buvo pasiruošę komandinį šūkį, namų darbus. Be viktorinos užduočių, vyko inkilų paroda-pardavimas „Padovanokime paukšteliams namus“, akcija „Pražydink šakelę“. Pertraukėlių metu koncertavo Žemalės gitaristės su vadovu Gediminu Kontvainiu.
Didįjį penktadienį visose seniūnijos gyvenvietėse vyko velykinių medžių puošimas. Šerkšnėnuose papuošta Liepų alėja, prie kurios puošimo prisidėjo ir iš Rubikų atkeliavę puošnūs kiaušiniai. Žmonės aktyviai nešė margučius ir padėjo puošti medžius, Šerkšnėnų daugiafunkcio centro kolektyvas ir mokiniai pasipuošė medelius savo pačių nuspalvintais margučiais ir zuikiais. Žemalės Velykų medis papuoštas bendruomenės moterų rankomis sukurtais kiaušiniais, pluksnelėmis, inkilėliais.
Plinkšių bendruomenė surengė gražią šventę savo žmonėms. Parko centre puikuojasi pačių padarytas įspūdingo dydžio kiaušinis, taip pat papuošti medžiai.
Tokios šventės ir renginiai suvienija Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenes ir gyventojus. Ateityje taip pat tikimės šilto ir gražaus bendravimo tarp seniūnijos bendruomenių.

Salomėja MACIJAUSKIENĖ
Šerkšnėnų kultūros centro l. e. p. direktorė

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenes vienija šventės”

  1. svecias parašė:

    Labai nuostabi ir kulturos centro direktore,kuri nuolat rengia ivairius renginius Serksnenuose.Saunu!

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Saunu! Tai tas pats seniunas vadovauja ,kaip ir Zemaleje.Tai saunus ir labai rupinasi savo bendriju groziu ir gyventojais. Pagarba siam Zmogui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto