***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Tirkšliuose – šokių festivalis

Dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir specialūs keramikės I. Jonušienės sukurti prizai. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Tirkšlių mokykloje vyko rajono kaimo mokyklų šokių kolektyvų festivalis „Šokio ritmu“. Renginys skirtas Tarptautinei šokio dienai paminėti.

Siekia suburti

Festivalį organizavo Tirkšlių vidurinės mokyklos 11-os klasės meninės raiškos šokių grupė ir šiuolaikinių šokių kolektyvas „Impro“, vadovaujamas choreografijos mokytojos Ingos Krikščiukienės. Renginiu siekta suburti skirtingų mokyklų, bendrų interesų vaikus ir jaunimą turiningam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui.
Į renginį atvyko Ukrinų šokių kolektyvas „Kvistėja“, vadovaujamas Jūratės Šiaulienės, ir Renavo
pagrindinės mokyklos šokių grupė „Enter“, vadovaujama Vijolos Liachovienės.

Įteikti prizai

Festivalio dalyviai pašoko po du šokius: vieną – pačių pasirinktu stiliumi, antrą – siužetinį, pagal pasirinktą animacinį filmuką.
Festivalyje netrūko staigmenų ir linksmybių: renginį vedė Lietuvos žvaigždės „Jurgita ir Šapranauskas“, komisijos nariai (burtų keliu) privalėjo įsikūnyti į garsiųjų „Šok su manimi“ komisijos narių vaidmenis.
Dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir specialūs keramikės I. Jonušienės sukurti prizai.

Tirkšlių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Abrutienė

Festivalio dalyviai pašoko po du šokius: vieną – pačių pasirinktu stiliumi, antrą – siužetinį, pagal pasirinktą animacinį filmuką. Nuotrauka iš asmeninio albumo

 

Akimirka iš festivalio. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto