***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Tradicinė rudens šventė Auksodėje

Asmeninio archyvo nuotraukos

Spalio 3-iosios rytas  Auksodėje prasidėjo šventiniais renginiais. Mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinė rudens šventė. Mažieji darželio auklėtiniai sunešė namuose kurtus darbelius iš rudens gėrybių. Grupės auklėtojos surengė eksponatų parodą bei papuošė šventę vaikų programėle. Mažieji vaizdavo daržoves bei vaisius, sakė eilėraščius, dainavo daineles.
Vakare į bendruomenės namus sugužėjo visas kaimas – vyko didelė ir graži šventė. Šiemet jos pavadinimas buvo labai simbolinis – „Gyvenimas spalvotas kaip ruduo“. Programoje pasirodė net trys kartos: mamos, dukros ir anūkai. Akį džiugino vaikų saviraiškos studijos „Šypsena“ ugdytiniai, pasipuošę savo rankomis siūtais rudens gėrybių kostiumais. Jaunieji renginio vedėjai ne tik patys deklamavo, dainavo bei vedė šventę, bet ir buvo kompetentingos komisijos nariai.
Savaitę iki šventinio penktadienio auksodiškiai į kaimo biblioteką nešė savo soduose užderėjusius obuolius, kurie varžėsi keturiose nominacijose. „Auksinis obuolys“ užaugo Stefos Misevičienės sode, „Didžiausias obuolys“ buvo iš Egičio Samoškos, „Spalvingiausias obuolys“ – iš Danutės Mikulskienės, o „Sunkiausias obuolys“ – iš Zitos Kontenienės sodo. Nugalėtojus komisija pamalonino atminimo dovanėlėmis.
Neseniai susibūręs moterų ansamblis nustebino svečius savo dainomis ir ryškiomis suknelėmis. Na, o senjorų kolektyvas „Auksinė obelis“ priminė seniai pamirštas, bet visiems gerai žinomas dainas. Tą vakarą senjorai turėjo dar vieną progą švęsti – kolektyvui jau dveji metai .
Mūsų senjorų kolektyvo atvyko pasveikinti svečiai iš Purvėnų. Vos susikūrusi purvėniškių moterų trijulė „Tarkos“ visus linksmino savo programa, televizijos laidų parodijomis ir gera nuotaika.
Linksmybės tuo nesibaigė. Po linksmo ir gražaus koncerto vyko rudeninė vakaronė grojant gyvai muzikai, smagiai nuteikė gausiai rudens gėrybėmis padengti stalai.
Už gražų ir smagų penktadienį dėkoju auklėtojoms Sonatai ir Aušrai, mokytojai Justinai, vaikų studijos „Šypsena“ vadovei Aušrai, meno vadovui Raimondui, už didžiulę pagalbą ruošiantis renginiui – bibliotekininkei Ramonai.
Spalvingų ir šiltų rudens vakarų mums visiems!

Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksodės bendruomenės pirmininkė

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto