***SKAITYTOJO NAUJIENA.*** Vasario 16-oji „Berželyje“

Šventės akimirkos. Nuotraukos iš lopšelio-darželio archyvo

[nggallery id=308 template=caption]Mažos vaikų širdelės didelę meilę sutalpinti gali, jei suaugęs žmogus skiepija ją nuo vaikystės.

Vasario 16-oji svarbi šventė visai Lietuvai, neišskiriant pačių mažųjų. Siekdami paminėti šią datą visi darželio ugdytiniai ir pedagogai įsijungė į darbelių parodėlę „Išpuošim Lietuvą žiedais“.
Tėvynės meilė prasideda nuo susižavėjimo tuo, ką vaikai mato kiekvieną dieną, kuo gėrisi, džiaugiasi. Visų geranoriškumu darželio salės siena pražydo „lietuvėlėmis“, kurios viena per kitą mirgėjo gražiausiomis, šviesiausiomis gėlių spalvomis. Buvo matyti visų kūrybiškumas ir pastangos.
Per rytmetį „Lietuvos vardas vaiko lūpose“ vaikų deklamuojami eilėraščių posmai žadino meilę ir pagarbą Lietuvai. Skambančios dainos, šokami lietuvių liaudies šokiai kėlė nuotaiką ir pasitenkinimą. Meninio ugdymo pedagogės G. Buivydienės dėka dainavome ir žemaičių krašto dainas.
Vaikai žaidė žaidimus, dėliojo dėliones, statė pilis, rašė brangius Lietuvai žodžius, „keliavo“ gimtinės žemėlapiu. Juk taip svarbu prasikalus pirmiesiems pažinimo ir supratimo daigeliams apie Tėvynę, juos išradingai puoselėti. Siekiame, kad vaikai suprastų, jog gimtoji kalba, žmonės, papročiai, tėvų žemė yra tai, kas mums brangu ir sava.

Irena Daukšienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto