Skęstančią stirnaitę išgelbėjo ugniagesiai

Iš miško atklydusios stirnaitės pateko į bėdą ant Juodeikių tvenkinio. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams teko atlikti neįprastą užduotį: gelbėti ant vandens telkinio ledo užbėgusias ir įlūžusias stirnaites.

Šeštadienio rytą, stebėdami vaizdo kameromis AB „Orlen Lietuva“ teritoriją, apaugos darbuotojai pastebėjo, kad ant Juodeikių tvenkinio ledo užbėgo dvi stirnos. Po kurio laiko jie pamatė, kad viena iš jų įlūžo, o kita stovi šalia ir stebi, kaip draugė kapanojasi vandenyje.
Kai su savo technika prie tvenkinio atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, vaizdas prie tvenkinio nebuvo pasikeitęs: viena stirnaitė buvo įlūžusi apie penkiolika metrų nuo kranto, kita stovėjo ant ledo. Prisistūmę prie eketės, ugniagesiai gelbėtojai nelaimėlį miško gyvūną įsikėlė į valtį, tuo tarpu antroji stirna nušuoliavo miško link.
Permirkusį miško žvėrį pareigūnai apie pusvalandį laikė ir šildė savo automobilyje, po to perdavė atvykusiems Pikelių medžiotojų būrelio nariams.

One Reply to “Skęstančią stirnaitę išgelbėjo ugniagesiai”

  1. As parašė:

    Ne apsaugos darbuotojai pranese gelbetojams. Ir stirnos abi buvo iluzusios, tik viena matomai maziau susale, nes dar galejo pabegt, kita ne, bet isgyveno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto