Skiepijimas gyvąja eile didelio mažeikiškių susidomėjimo nesulaukė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Mažeikiuose, „MediCa klinika“ patalpose, pirmąkart organizuota vadinamoji skiepijimo nuo COVID-19 gyvoji eilė. Visi norintieji be jokios išankstinės registracijos buvo skiepijami kompanijos „Pfizer“ pagaminta vakcina „Comirnaty“, tačiau didelio mažeikiškių susidomėjimo šis vakcinavimas nesulaukė.
Minėtoje klinikoje šeštadienį vakcinavimas gyva eile vyko nuo 9 iki 16 valandos. Per šį laiką paskiepyti 104 asmenys. Dalis jų – antrąja skiepo doze.
„Tai nėra toks džiuginantis rezultatas, kokio tikėjomės. Galvojome, kad šeštadienis, nedarbo diena žmonėms bus patogesnė. Bet kažko tokio neįvyko“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė.
Pašnekovė skiepijimą gyvosios eilės principu vadina pabandymu gyventojams sudaryti dar vieną patogią galimybę gauti vakciną. Žmonėms nereikia iš anksto registruotis, nereikia atvykti konkrečiu nurodytu laiku. Užtenka į skiepijančią įstaigą atsinešti asmens dokumentą, o atvykti galima bet kuriuo dienos metu, kol vyksta vakcinacija. Nesvarbu, kokioje pirminėje sveikatos priežiūros įstaigoje asmuo yra prisiregistravęs ir net kokiame Lietuvos rajone gyvena.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Skiepijimas gyvąja eile didelio mažeikiškių susidomėjimo nesulaukė”

 1. Žemaitis parašė:

  40 metu nieko neisranda pries kolorado vabala, ir apskritai kiek rimtu ligu nezino kaip gydyti, o cia po metu jau isrado vakcina… Idomu labai. Tik vakcina veiksminga tik pusei metu, po pusmecio vel skiepytis?? Verslas daugiau nieko cia…

 2. > žinot parašė:

  Nenorit, nesiskiepykit, jūsų niekas neverčia. Bet nepirškit savo iškreipto pasaulio suvokimo kitiems.

 3. žinot parašė:

  Susikiškit tas vakcinas į vieną vietą! Argi nematot, kad niekam jų nebereikia? Bet juk pripirko valdžia milijonus dozių, dabar į kanalizaciją išpils, nes galiojimo laikas baigiasi…

  1. Anonimas parašė:

   Jeigu Jums nereikia, tai dar nereiškia, kad ir kitų mąstymas viduramžių lygio.

   1. Anonimas parašė:

    Suvokimas mano tikrai ne viduramžių lygio. Visa šeima esam skiepyti visais privalomais skiepais, ir dar papildomais- nuo encefalito, pneumokoko. Bet nuotyti save eksperimentine vakcina, būti bandomuoju triušiu- leidžiu jums, ne viduramžių mastymo intelektualui.

  2. Rita parašė:

   O kodėl atsakinėjat už visus …,kiti nori pasiskiepyt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto