Slidaus kelio išbandymą sunkiausiai atlaikė moterys

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienio rytą rajone užfiksuotos net trys avarijos. Jų priežastis – slidus kelias ir vairuotojų pasirinktas nesaugus greitis.

Į ligoninę išvežė vairuotoją ir keleives

Pirmasis eismo įvykis, po kurio į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių, pirminiais duomenimis, teko išvežti net tris nukentėjusiąsias, įvyko kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė už Sedos.
Prieš šeštą valandą ryto automobilio „Audi 80“ vairuotoja nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė mašinos, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių buvo pristatytos vairuotoja ir dvi kartu važiavusios keleivės, pirminiais duomenimis, tik viena iš jų buvo išleista gydytis į namus.
Antra avarija užfiksuota tuoj po devintos valandos ryto Krakių gyvenvietėje – automobilis „Audi A6“ atsitrenkė į kelio ženklą. Vairuotoja nesužeista.
Dar viena mašina nuo kelio nuvažiavo Tirkšliuose. Vairuotoja nenukentėjo, žalos niekam nepadaryta, todėl įvykis nebuvo įformintas.

Būtina atsižvelgti į sąlygas

„Antradienį nuo šeštos valandos ryto buvo barstomi keliai – septyni mūsų įmonei priklausantys barstytuvai išvažiavo jiems priklausančiais maršrutais. Naudojame vadinamąjį šlapią barstymą – smėlio ir druskos mišinį, į kurį dar įpilta druska prisotinto tirpalo“, – sakė valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko.
Pasak rajono kelių policijos poskyrio viršininko Nerijaus Gurausko, atokesnėse rajono vietovėse eismo sąlygos buvo sudėtingos – lijo, šalo ir kelio danga tapo slidi.
„Noriu vairuotojams dar kartą priminti – nors sniego nėra, atėjo žiemos sezonas, būtina atsižvelgti į eismo sąlygas ir pasirinkti saugų greitį, vengti staigių manevrų. Greitį pasirinkti tokį, kad būtų galima saugiai sustabdyti automobilį“, – sakė pareigūnas.

2 Atsakymai į “Slidaus kelio išbandymą sunkiausiai atlaikė moterys”

  1. o kodel parašė:

    nieko neraso apie avarija prie savivaldybes, 5 masinos 8 val. susidure.

  2. Vairuotojas parašė:

    Dar sako, kad moterys geriau, atsargiau vairuoja nei vyrai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto