Smiginio meistrai grįžo su titulais

Komandinėje rungtyje mažeikiškiams (iš kairės) Jurijui Stekolnikovui, Arūnui Čipliui, Juliui Zubavičiui ir Tomui Bužonui neprilygo niekas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Stipriausieji Lietuvos smiginio meistrai susirinko į paskutines šiais metais Lietuvos smiginio pirmenybes, kurios vyko Šiauliuose. Šiose varžybose dalyvavo tik mūsų šalies sportininkai, kurie jomis užbaigė šiuos metus. Baigiamajame metų čempionate buvo išsiaiškinti stipriausi žaidėjai, puikiai varžybose pasirodė Mažeikių DARTS klubo sportininkai, kurie grįžo su glėbiu apdovanojimų.

Geriausias šalies klubas

Paskutinės metų varžybos prasidėjo tarpklubinių varžybų nugalėtojų apdovanojimu. Visą šių metų sezoną vykusias komandines varžybas laimėjo Mažeikių DARTS, įrodęs esantis stipriausias 2015 metų smiginio klubas Lietuvoje. Per metus DARTS vyrai dalyvavo devyniuose susitikimuose ir visada šventė tik pergales.
Baigiamasis metų čempionatas prasidėjo individualia rungtimi. Vyrų grupėje tarp 66 sportininkų geriausiai sekėsi Arūnui Čipliui, kuris finale susitiko su kauniečiu Dariu Labanausku. Kaunietis dar kartą įrodė, kad šiais metais jis buvo stipresnis ir atsikovojo pernai prarastą šalies čempiono titulą,  Arūnui teko tenkintis sidabru. Moterų grupėje geriausiai iš mūsų miesto atstovių pasirodė Irena Čiplienė, kuriai pritrūko tik vieno tikslaus pataikymo, kad patektų tarp aštuonių geriausiųjų. Tarp 21 dalyvės ji iškovojo devintąją vietą.

Iškovojo čempionų vardus

Tą pačią dieną vyko ir porinė rungtis, kur mažeikiškiai Arūnas Čiplys su Tomu Bužonu, įveikę visus varžovus, tarp trisdešimties porų iškovojo čempionų vardus.
Antrą dieną vykusioje komandinėje rungtyje Mažeikių DARTS klubo komanda (Arūnas Čiplys, Julius Zubavičius, Tomas Bužonas ir Jurijus Stekolnikovas) finalinėje kovoje rezultatu 9:7 nugalėjo Vilniaus komandą ir po kelerių metų pertraukos vėl susigrąžino Lietuvos komandinio čempionato nugalėtojų vardus.
„Rezultatai rodo – sezoną baigėme puikiai. Vėl patvirtinome, kad mažeikiškiai, puoselėjantys šią sporto šaką, yra vieni iš pirmaujančių šalyje. Tai įpareigoja neužleisti iškovotų pozicijų ir kitais metais. O varžybų netrūks – jau sausio viduryje Šiauliuose vyks aštuonių stipriausių (pagal šių metų reitingą) šalies smiginio meistrų „MASTER“ turnyras, kuriame aš dalyvausiu. Dešimtą vietą reitinge užima Jurijus Stekolnikovas, tikimės, kad ir jis dar gali iškovoti teisę žaisti šiame įdomiame turnyre“, – sakė Arūnas Čiplys.

One Reply to “Smiginio meistrai grįžo su titulais”

  1. apas parašė:

    Ar jau įvyko tos varžybos Šiauliuose ir koks rezultatas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto