Smiginio meistrai kovoja dėl titulų

Arūnas Čiplys po turnyro Šiauliuose džiaugėsi nugalėtojo prizu. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių smiginio vyrų komanda nusitaikė į ketvirtą šalies tarpklubinio čempionato nugalėtojų titulą – po dviejų turų jie žengia be pralaimėjimų.

Vyrai žaidžia čempioniškai

Šiauliuose vyko trečiosios šių metų Lietuvos reitingo smiginio varžybos, kuriose susirinko 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.
Kaip jau tampa įprasta, turnyro pradžioje vyko Lietuvos tarpklubinio komandinio čempionato susitikimas, kur Mažeikių „DARTS klubas“ kovojo su Jonavos „Strėlės“ sportininkais. Moterys pralaimėjo 0:5, vyrai nugalėjo rezultatu 9:3 ir jau turi dvi pergales iš tiek pat galimų (ankstesniame ture jie rezultatu 9:1 privertė pasiduoti Vilniaus „Legą“).
Kaip informavo mažeikiškių komandos lyderis Arūnas Čiplys, šalies tarpklubiniame čempionate varžosi 10 šalies komandų, kurios per devynis turnyrus tarpusavyje sužaidžia po kartą ir tada paaiškėja šalies čempionas.
Penktus metus skaičiuojančiose pirmenybėse mažeikiškiai jau tris kartus tapo nugalėtojais ir tik užpernai buvo antri.

Tapo turnyro nugalėtoju

Individualiose varžybose dalyvavo dešimt Mažeikių sportininkų bei dar keli mūsų klubo legionieriai iš Latvijos. Pogrupių etapą praėjo ir tarp 32 geriausių pateko tik A. Čiplys, Jurijus Stekolnikovas ir Tomas Bužonas.
Kitame turnyro etape Tomas ir Jurijus pralaimėjo ir liko 17 vietoje. A. Čiplys pusfinalyje įveikė pernykštį reitingo turnyro nugalėtoją – latvį Kristapą Mickų, o finale rezultatu 5:3 palaužė jo tautietį Aigarą Strelį.
Savaitgalį Mažeikių „DARTS klubo“ nariai vyks rungtyniauti į Latviją, dar po savaitės jų laukia reitingo varžybos Žiežmariuose.