Smiginio meistrai mažeikiškiai kovojo finaluose

Iš varžybų Latvijoje su prizais grįžo (iš kairės): Rimas Daubaris, Arūnas ir Irena Čipliai bei Jurijus Stekolnikovas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Savaitgalį Latvijos Priekulės mieste vykusiame Latvijos-Baltijos reitingo varžybose puikiai pasirodė mažeikiškiai smiginio klubo „Darts“ nariai –  jie žaidė net dviejuose finaluose.

Jaunasis klubo narys – antras

Jaunimo grupės finalą savo neilgoje sportinėje karjeroje pirmą kartą pasiekė septyniolikmetis mažeikiškis Rimas Daubaris. Jo varžovas buvo nors ir jaunesnis, tačiau didesnės patirties turintis ir Baltijos pirmojo dešimtuko žaidėją nugalėjęs latvis Rihards Slišans. Patirtis šį kartą buvo svarbi –   latvis sužaidė geriau ir nugalėjo rezultatu 3:1, mažeikiškiui teko tenkintis antrąja vieta.
Be abiejų šalių smiginio profesionalų Madaro Razmos ir Dariaus Labanausko, į turnyrą šį kartą susirinko geriausi Latvijos ir Lietuvos žaidėjai.
Nors dalyvavo visa Lietuvos vyrų rinktinė, į ketvertuką pateko keturi geriausi Baltijos reitingo žaidėjai. Pusfinalyje mažeikiškis Arūnas Čiplys 5:2 įveikė latvį Aigarą Strelį, o finale išplėšė pergalę prieš M. Razmą rezultatu 5:4.
Tarp apdovanotų mažeikiškių – penktas vietas iškovoję mūsų klubo atstovai Irena Čiplienė ir Jurijus Stekolnikovas.

Laukia atviras čempionatas ir Pasaulio taurės varžybos

A. Čiplys ypač džiaugėsi jaunojo klubo nario pasiekimais: „Pagaliau turime ir pajėgų jaunąjį sportininką – Rimas mokykloje susipažino su smiginiu, dabar jau gerą pusmetį lanko treniruotes klube ir iš karto matyti rezultatai“.
Spalį smiginio meistro laukia kelionė  į Turkiją – jau su Lietuvos rinktine. „Pirmąją savaitę dalyvausime Turkijos atvirajame smiginio čempionate, o antrąją vyks Pasaulio taurės varžybos. Jau sužinojome savo varžovus ir burtus vertiname dvejopai – asmeninėse varžybose iš karto turėsiu susikauti su antrąją vietą pasaulio reitinge užimančiu anglu. Komandinėse varžybose Lietuvos rinktinės laukia įveikiami varžovai“, – perspektyvas vertino A. Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto