Smiginio meistrai rinkosi į Mažeikius

Jaunimo amžiaus grupėje net du mažeikiškiai tapo prizininkais: Aretas Bužonas (dešinėje) užėmė antrąją, Titas Šadauskas (kairėje) – trečiąją vietą. Nuotrauka iš klubo archyvo 

Po beveik penkiolikos metų pertraukos Mažeikiuose vyko reitinginės smiginio varžybos, kuriose mūsų miesto „Mažeikių DARTS“ klubo atstovai iškovojo tris prizines vietas.

});

Į klubo dvidešimtmečio minėjimo varžybas susirinko daugiau kaip 130 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir svečias iš Švedijos.

Kaip įprasta reitinginėse varžybose, pirmiausia buvo žaidžiami Lietuvos tarpklubinio čempionato susitikimai, kur Mažeikių moterų komanda įveikė Keturvalakio (Vilkaviškio rajonas) komandą (rezultatas 5:0), o vyrai nugalėjo pogrupio lyderius – Kauno „SMIGINĮ“ (rezultatas 9:7).

„Moterų pogrupyje varžosi šešios komandos ir mažeikiškės, užėmusios antrą vietą, iškovojo teisę žaisti atkrintamosiose varžybose. Vyrų čempionate, kur rungtyniauja penkiolika komandų, mūsų pogrupyje, išlieka intriga. Mūsų vyrai, patyrę du pralaimėjimus ir iškovoję dvi pergales, dar turi galimybę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto