Smiginio žaidėjai grįžo su pergalėmis

Arūnui Čipliui pastaruosiuose dviejuose turnyruose atiteko antra vieta. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Dviejuose reitinginiuose smiginio turnyruose Mažeikių DARTS klubo sportininkai iškovojo pergales.

Tarpklubinėse varžybose – dvi pergalės

Kaišiadoryse vyko Lietuvos smiginio reitinginės varžybos „LEGAS 2018“. Jų pradžioje tradiciškai vyko tarpklubinio šalies čempionato etapas, kuriame Mažeikių komanda susitiko su Vilniaus „Legionu“.
Mažeikiškių ekipa, kuriai atstovavo Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Bronius Januška ir Remigijus Barauskas, prieš sostinės klubo atstovus iškovojo pergalę rezultatu 9:6.
Individualiose varžybose, kuriose dalyvavo 67 vyrai, A. Čiplys pateko tarp 32 geriausių ir sėkmingai pasiekė finalą. Finalinės kovos metu mažeikiškis turėjo pripažinti kauniečio, profesionalaus žaidėjo Dariaus Labanausko pranašumą – 5:2.
Antrasis turnyras, kuriame taip pat buvo varžomasi dėl vietų Lietuvos ir Baltijos reitinge, vyko Kretingoje. Čia Mažeikių DARTS vyrų ekipa susikovė su Kretingos „Topu“ ir šventė pergalę rezultatu 9:5.
Asmeninių varžybų finalas pakartojo ankstesnį – D. Labanauskas vėl įveikė mažeikiškių lyderį.