ŠMSM: brandos egzaminų sesija Lietuvoje vyks

Nuotrauka iš ŠMSM archyvo

Ketvirtadienį rajono mokyklų vadovai dalyvavo nuotolinėje vaizdo konferencijoje, kurią surengė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM). Šioje konferencijoje buvo pristatyti naujausi ministerijos sprendimai bei siūlymai.
ŠMSM pranešė, kad brandos egzaminų sesija Lietuvoje vyks. Egzaminų sesijos pradžia numatyta birželio 22 d. Galutinis brandos egzaminų vykdymo grafikas, priėmimo į aukštąsias mokyklas datos, reikalingos teisės aktų korekcijos bus derinamos tuo tikslu sukurtos planavimo grupės, į kurią įeina Vyriausybės ir ministerijos specialistai, šalies aukštųjų ir bendrojo ugdymo mokyklų atstovai, studentų ir moksleivių sąjungų nariai, posėdyje. Apie sprendimus pažadėta informuoti artimiausiomis dienomis.
„Dabar pagrindinis mūsų darbas bus užtikrinti abiturientų pasirengimą, teikti jiems reikalingą pagalbą. Tam ministerija pasitelks mokytojų dalykininkų ir mokinių organizacijų atstovus. Abiturientai ruoštis egzaminams galės tiek nuotoliniu būdu, tiek ir planuojame suteikti galimybę tiesiogiai susitikti su mokytojais mokyklų patalpose pasibaigus karantinui ar švelnėjant jo sąlygoms. Žinoma, dirbsime kartu su mokyklų administracijomis, savivaldybėmis, kad būtų užtikrinama asmens higienai ir sveikatai tinkama aplinka“, – pažymėjo švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.
ŠMSM atkreipė dėmesį, kad internetinių pamokų metu neišvengiama patyčių. Viena iš galimų prevencijos įrankių – pamokų įrašinėjimas.
Konferencijos metu taip pat akcentuota, kad švietimo srities darbuotojus bus stengiamasi apsaugoti nuo pajamų praradimo. Įgyvendinimo planas bei priemonės yra rengiamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto