Smurtas – niekaip neįveikiama problema?

Per pirmąjį šių metų ketvirtį smurtą artimoje aplinkoje patyrė 182 mūsų rajono gyventojai. Depositphotos.com nuotr.

Statistika liudija, kad mūsų rajone pagausėjo smurto artimoje aplinkoje atvejų. Smurtautojų daugėja nepaisant to, kad nuo praėjusių metų vidurio yra išduodamas apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis, draudžiantis smurtautojui artintis prie nukentėjusiojo arba verčiantis laikinai išsikelti iš bendrų namų.
Kai kuriais atvejais smurtautojai apsigyvena nakvynės namuose, bet ir tai jų neatgraso nuo pakartotinio smurto prieš artimuosius.
Policija kaskart susiduria su vadinamaisiais „etatiniais“ smurtautojais, ranką prieš artimą žmogų vis dažniau pakelia ne tik vyrai, bet ir moterys.

});

Smurto atvejų nemažėja

Viešoje erdvėje yra vis daugiau pranešimų apie smurtą tarp artimų žmonių, įgyvendinamos įvairios prevencinės priemonės, tačiau, nepaisant to, smurto artimoje aplinkoje nemažėja.

Praėjusiais metais Mažeikių rajono policijos komisariatas registravo 1017 pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje ir pradėjo 142...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto