Smurtas tarp vyrų ir moterų nesiliauja

Nuo šeštadienio iki šeštadienio policijoje dėl smurto šeimose pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vis nemažėja smurto šeimose faktų. Ketvirtadienį alkoholis aptemdė protą dviem mažeikiškiams: namuose prieš artimus namiškius siautėjo vyras ir moteris.
Nuo šeštadienio iki šeštadienio policijoje dėl to pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai.

Prireikė medikų pagalbos

Konfliktas tarp šešiasdešimtmetės moters ir buvusio jos vienmečio sutuoktinio kilo pavakarę Pavasario gatvėje. Būdama vidutinio girtumo (nustatytas 2.23 promilių girtumas) moteris peiliu sužalojo buvusiam vyrui krūtinę, ranką ir veidą.
Nukentėjusiajam ypatingų sužalojimų, dėl ko būtų pakenkta sveikatai, nepadaryta. Medikų pagalbos dėl sveikatos problemų prireikė pačiai triukšmadarei: iš areštinės ji paguldyta į ligoninę, o po to vėl turės  grįžti į areštinę.

Smurtavo matant vaikams

Kito konflikto metu apie 20 valandą vakaro namuose Sodų gatvėje 43 metų vyriškis, kuriam nustatytas sunkus, 3.78 promilių girtumas, sumušė trisdešimt trejų metų sugyventinę. Visą poros konfliktą matė mažamečiai vaikai.
Tai jau ketvirtas šeimyninis konfliktas per savaitę – praėjusio šeštadienio naktį 1985 m. gimęs mažeikiškis namuose smurtavo prieš savo žmoną: keletą kartą sudavė per veidą ir spyrė į galvą.
Antradienio pavakarę Sedoje keturiasdešimt septynerių metų vyriškis namuose konflikto metu savo žmonai ranka sudavė į galvą ir smaugė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto