Smurtautojai uždaryti į areštinę

Dėl fizinio skausmo sukėlimo gresia net ir laisvės atėmimas iki metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį ir pirmadienį į policijos pareigūnus du kartus buvo kreiptasi dėl smurto artimoje aplinkoje. Abu smurtautojai buvo atvežti į policiją ir dviem paroms uždaryti į areštinę.

Smurtavo prieš moteris

Sekmadienio vakarą Viekšniuose, Akmenės gatvėje, įsismarkavo 45-erių metų R. S. Vyriškis metais vyresnei sugyventinei penkis kartus smogė kumščiu į veidą bei spyrė į galvą.
Kitą vakarą Mažeikiuose, viename iš Sodų gatvės butų, įkaušęs vyras ėmėsi „auklėti“ keturiolika metų jaunesnę žmoną. 49-erių metų A. J., kuriam po incidento nustatytas 1,15 promilės girtumas, du kartus smogė žmonai į galvą bei ją smaugė. Moteriai nustatytas 3,08 promilės girtumas.

Ikiteisminių tyrimų daugėja

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, už tai gresia net ir laisvės atėmimas iki metų.
Nuo metų pradžios dėl smurto artimoje aplinkoje rajono Policijos komisariate buvo pradėti 63 ikiteisminiai tyrimai. Iš viso per Smurto artimoje aplinkoje įstatymo galiojimo laikotarpį nuo praėjusių metų gruodžio Mažeikių rajone pradėti 89 ikiteisminiai tyrimai.

One Reply to “Smurtautojai uždaryti į areštinę”

  1. Ruth parašė:

    I have been checking out a few of your sterios and i can claim clever stuff. I will make sure to bookmark your website.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto