Smurto artimoje aplinkoje – vis daugiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Fizinio skausmo sukėlimas išlieka viena iš nusikalstamų veikų, su kuriomis susiję ikiteisminiai tyrimai Mažeikių rajono policijos komisariate pradedami dažniausiai. Jų skaičius šiais metais jau viršijo šimtą. Vien per pastarąsias šešias dienas pradėti keturi tokie ikiteisminiai tyrimai.

});

Rugsėjo 21 d. vakarą namuose, Viekšnių gatvėje, 37-erių metų vyras sumušė dvejais metais jaunesnę moterį. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė, įtariamasis buvo sulaikytas ir išvežtas į Šiaulių policijos areštinę.

Rugsėjo 23 d. pradėti du tokie tyrimai: pusę pirmos nakties Pašerkšnėje, namuose, 53-ejų metų neblaivi (1,68 promilės) moteris sumušė taip pat neblaivų (1,32 promilės) septyneriais metais vyresnį vyrą. Trečią valandą nakties Purvėnuose, namuose, 32-ejų metų neblaivus (1,63 promilės) vyras kumščiais „sprendė“ konfliktą su ketveriais metais vyresne, taip pat neblaivia (1,66 promilės)  moterimi. Abiem nukentėjusiesiems medikų pagalbos neprireikė,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto