„Snoro“ kreditorių naudai susigrąžintas milijardas litų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bankrutuojančio banko „Snoras“ administratorius Neilas Kuperis (Neil Cooper) informuoja, kad iki liepos 31 d. kreditorių naudai susigrąžinta daugiau nei 1,1 milijardo litų.

Gautos papildomos lėšos

Didžiąją dalį susigrąžintų lėšų sudaro pagrindinės skolos ir palūkanų mokėjimai, susiję su banko turimu paskolų portfeliu.
Papildomos nemažos sumos gautos realizavus finansinį turtą 25 valstybėse, 20 skirtingų valiutų, taip pat atgaunant pinigines lėšas ir indėlius, laikomus filialuose bei įvairiuose bankuose.
Iš šios sumos 39,7 milijono litų susigrąžinti liepos mėnesį.

Pripažino bankrotą

Bankroto administratorius patvirtina, kad FINMA, Šveicarijos finansų rinkos priežiūros institucija, pripažino banko „Snoras“ bankrotą. Pažymėtina, jog užsienio šalių bankroto bylos Šveicarijoje nėra savaime pripažįstamos, todėl banko „Snoras“ bankroto pripažinimo procesas Šveicarijoje buvo ganėtinai ilgas ir jis prasidėjo 2012 m. kovo mėnesį.
Bankroto pripažinimas laikytinas svarbiu žingsniu siekiant susigrąžinti banko turtą, įskaitant ir CHF 2,8 mln. finansinių lėšų, esančių banko „Snoras“ korespondentinėse sąskaitose Šveicarijos bankuose.

2 Atsakymai į “„Snoro“ kreditorių naudai susigrąžintas milijardas litų”

  1. aš-ui parašė:

    Kai kalba eina apie milijardus, tai mokami milijonai, toks gyvenimas. UABo buhalteris, deja, tokiais atvejais nelabai padės. O Snoro aferistai tokio buhalterio ir tikėjosi. Nepasisekė vagims Antonovui ir Baranauskui.

  2. parašė:

    gaila, kad Fryklis ir Kuperis suvalgys porą milijardų litų už savo veiklą. Tad kreditoriai galės čiulpti leteną…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto