Socialiniai būstai brangsta – eilės trumpėja

Tikimasi, kad, Europos Sąjungai padedant, Sodų g. 7-asis namas bus sutvarkytas ir jame bus įrengti socialiniai būstai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kiekvienais metais Mažeikių rajono savivaldybėje perskaičiuojamas Savivaldybės ir socialinio būsto nuomos mokestis. Šiemet nuo balandžio 1-osios jis padidės kur kas labiau nei ankstesniais metais.
Šis pabrangimas atsilieps apie šešiems šimtams Mažeikių rajono gyventojų ir šeimų. Dalis šių gyventojų gali sulaukti ir dar vienos nemalonios žinios – dėl padidėjusių pajamų jie gali netekti būsto.  

Mažeikių rajono Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė „Santarvei“ paaiškino, kad Savivaldybės ir socialinio būsto nuomos kaina apskaičiuojama vadovaujantis Vyriausybės nustatyta formule su kainos dedamosiomis – dėl to nuomos mokesčiai didėja kasmet. Šiais metais ir vėl Registrų centro direktoriaus įsakymu patvirtinti nauji vietovės pataisos koeficientai ir gyvenamųjų pastatų vieno kubinio metro vidutinės statybos vertės.
„Šiais metais Savivaldybės ir socialinio būsto nuomos kaina didėja dėl valstybės įmonės Registrų centro direktoriaus įsakymu patvirtintų naujų vietovės pataisos koeficientų pagal nekilnojamojo turto paskirtį ir vietovę bei dėl gyvenamųjų pastatų vieno kubinio metro vidutinės statybos vertės“, – direktoriaus įsakymą pacitavo R. Podelienė.
Turto valdymo skyriaus specialistai apskaičiavo, kad to paties socialinio būsto nuoma Mažeikių mieste per mėnesį brangs nuo 2 iki 7 eurų, Savivaldybės būsto – nuo 3 iki 9 eurų. Mažiausiai nuomos kaina kils nuomininkams, gyvenantiems kaimiškose vietovėse bei Sedoje ir Viekšniuose.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

2 Atsakymai į “Socialiniai būstai brangsta – eilės trumpėja”

  1. Vardui parašė:

    O kodėl kažkas kažką jums turi duoti? Normalūs žmonės butus perka už savo sunkiai uždirbamus pinigus, o visokiems tranams viskas veltui!

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Pilna tusciy butu yra tik neduoda zmonem .sau pardavimui laiko suka aferas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto