Socialinio būsto kaimynystė – nepageidaujama?

Socialinis būstas gali būti įrengtas bet kuriame gyvenamajame name, jei savininkas butą parduos, o Savivaldybė nupirks. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybė yra viešai paskelbusi, kad Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savomis lėšomis perka butus, kurie papildys socialinių būstų fondą. Pirkimus organizuoja Savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta komisija.
Galima socialinių būstų kaimynyste visiškai nesidžiaugia namų bendrijų pirmininkai, jie teigia dėsiantys visas pastangas, kad taip nenutiktų.
Daugiabučius gyvenamuosius namus administruojančių bendrovių vadovai sako, kad ir tarp butų savininkų pasitaiko netvarkingų ar kaimynų atžvilgiu netinkamai besielgiančių mažeikiškių, todėl nereikia laikytis vieno stereotipo.

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Savivaldybės lėšomis finansuojamus socialinio būsto fondo plėtros projektus, yra numatyta už daugiau nei milijoną eurų įrengti 19 socialinių būstų adresu V. Kudirkos g. 6 ir nupirkti 17 butų daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose Mažeikių mieste.
Pirmasis butų pirkimo etapas jau baigėsi, jo metu Savivaldybė įsigijo du butus. Penktadienį numatyta atplėšti vokus su mažeikiškių pasiūlymais – vyks kiti socialinio būsto pirkimo etapai.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus duomenimis, iki ketvirtadienio popietės Savivaldybė sulaukė devynių pasiūlymų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Socialinio būsto kaimynystė – nepageidaujama?”

 1. Nesvarbu parašė:

  Laba diena noriu jūsų paklausti v.kudirgos Savivaldybės bustas ar bus atskira virtuvė ar viskas per vieną bus ačiū už atsakima :)

 2. brrr parašė:

  JUK PAS MUS LABIAUSIAI RUPINAMASI BOMZAIS IR VALKATOM, GERIAU SIAIS LAIKAIS NIEKO NETURET,. NES VISKO TADA GAUSI VELTUI… IR SKUDURU IR MAISTO IR NET PRIEDO – BUTA. SVARBU TIK DAUG PERUKSLIU PRISIGAMINT, KAD PASALPAS MOKETU

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal geriau yra parduoti pastatą , esantį V. Kudirkos g. 6 , nei jame įrenginėti 19 socialinių būstų?

 4. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Na ir ko čia man minusų pridėjote? Vieni seksuoja ant durniaus ir kaifą gaudo, smaginasi, o kiti apmoka jų rezultatus ir manote, kad tai gerai? Gerai, kad svetimi turi išlaikyti jūsų vaikus per mokesčius, o jus tik dinderį Pavenčiuose mušate, ane? LDDP irgi gera – jai nieks nerūpi, tik asmeninė nauda ir meilužių gerovė, ane? Kada baigsis visas šitas cirkas politikoje, ypač socialinėje politikoje, a? Kada nustosite seksuoti kitų sąskaita kartu su lddp-istais?

 5. Baron Münchausen parašė:

  Kaip tai tėčiai palieka vaikus ir dar nesirūpina jais? Smagintis tai labai okatni, o rūpintis smagumo rezultatu jau nebenori? Tai gal reiktų tų sex smaguolių mamas priversti vienąkart išlaikyti anūkus kaip bausmę, kad nesugebėjo tinkamai sūnų išauklėti ir išmokinti saugiai seksu užsiiminėti. Temti jų motinas irgi kartu su tokiais sūneliais į kalėjimą arba viešųjų darbų duoti per prievartą, kiek gi galima taip su nenaudėliais tampytis išties? Negi miesto lddp-istai valdžioje nesugeba jų priversti rūpintis savo vaikais, tai kam je tokie reikalingi? Negi LDDP kaimynystė blogiai už vienišas mamas?

 6. lina parašė:

  pažystu dvi mamas su vaikais is soc.būsto vyrai senai šeimą palikę ir jiems nėįdomu kaip jie gyvena,tikrai negeriančios ir vaikai baigia užaugti,kaimynai patenkinti,sako bijome ką vėl įkels…taip ,kad vargas gali bet ką prispausti ir nereikia matuoti visų vienu matu…

 7. nu jo parašė:

  O dieve, apsaugok nuo karo, maro ir kaimynu is socialinio busto. Galima pliurpt, kai neturi salia socialinio buto. Jiem tvarka dzin, 4 vaikai daro ka nori, ryte juos pro duris iskisa, slapinasi ir sika po balkonais, nereikes tiek uz vandeni moket, vakare puse vienuoliktos jie dar konfliktu iesko, gyvenam, kaip pasakoj!

 8. Oh parašė:

  Oh tie stereotipai.. išgyvenome socialiniame būste 10 metų ir kaimynai net nesuprato, kad tai socialinis būstas. Nepatikėsite, bet socialiniuw būstus gauna ir tvarkingos jaunos šeimos, našlaičiai.

 9. JO parašė:

  socialinis butas skiriamas ne tik vadalom….bet jaunom besikurianciom seimom.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  tegu gyvena po balkonais, tokie viskuo yra aprupinami, o paskui palieka butus nudrengtus. viskas ant gatavo,gerai siais laikais but vadala

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto