Sodų gatvės 7-ojo namo laukia teigiami pokyčiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės mero potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė dėl Sodų gatvės 7-ojo namo panaudojimo strategijos. Su darbo grupės išvada susipažinęs Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas jai pritarė ir rekomendavo Savivaldybės administracijai tęsti pradėtus darbus, kad pastatą būtų galima panaudoti socialinio būsto plėtrai.

Dar prieš porą metų Savivaldybės taryba buvo priėmusi sprendimą išpirkti tame pastate esančius butus ir pastatą panaudoti socialinio būsto plėtrai.
Tarybos sprendimas vykdomas. Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjos Rimos Podelienės duomenimis, Savivaldybės nuosavybėn jau perimta apie 80 proc. planuotų įsigyti butų. Šiuo metu vyksta derybos dėl 8 butų išpirkimo.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Sodų gatvės 7-ojo namo laukia teigiami pokyčiai”

 1. untuons parašė:

  Vadalom pijuokams pašalpas, privilegijas, būsta. Keravojamas anų teisės. Bijok į sobėn ispertė jei maišos pu tako, o uns tavi gal apspjaut ir pripjautė. Socialėne darbuotoja anym reikalingė dėl socializacėjs, nes atsiprašont ni pajėst ni sobens nusivalytė patys nemuok. A didesnė apsurda da rek?

 2. grįžtame parašė:

  į Giedraičio laikus, kai Sodų trikampis gąsdino savo nuteistųjų kontingentu ir jų daromais kriminalais.

 3. Senolis parašė:

  Visus juos į 101 kilometrą.

 4. E.V. parašė:

  „to komentatoriams“. Žodžio „urodas“, lietuvių kalboje nėra. Tai rusicizmas. Lietuviškai šis žodis turi būti tariamas „išgama“, „išsigimėlis“. Kalbėkit ir rašykit lietuviškai. Antra. Mūsų name yra du socialiniai būstai. Juose gyvena nauji gyventojai. Gyvenę iki jų, šiuos būstus pavertė landynėmis. Dabar gyvenantys tokiais pavers po metų – kitų. Man nesuprantama, kaip žmogus ar šeima, gyvenanti socialiniame būste negali susimokėti už teikiamas paslaugas, tačiau visada suranda pinigų cigaretėms ir alkoholiui, kodėl sveikas, darbingas žmogus negali eiti dirbti ir užsidirbti nuosavam butui, kodėl kažkas turi jį išlaikyti, o jis pats būti parazitu. Šis namas bus „nugyventas“ per kelis metus, nes absoliuti dauguma ten gyvenančių bus būtent tokie. Tai neapgalvotas pinigų švaistymas.

 5. to komentatoriams parašė:

  Tu skirk neturtingus žmones nuo visokių degradų, valkatų ir kitokio plauko urodų. Kiek procentų žmonių ten tame Sodų 7 sudaro normalūs neturtingieji? Pastoviai apsimyžę, permirkę alumi šlitinėja ir tik žiūri, ką nunerti, kas ne vietoje padėta

 6. je parašė:

  o as suprantu komentuojancius, juk vos ne visos tos seimos isgeriancios, o isgere zmones neadekvatus. nesaugi tokia kaimynyste. socialines klases cia ne prie ko.

 7. to komentatoriams parašė:

  Nuo to, kad namas iš išorės atrodys gražiau, jo kontingentas nepasikeis ir saugiau netaps. Juk socialiniuose būstuose labai retai apgyvendinami padorūs žmonės.

 8. komentatoriams parašė:

  Mieli komentavusieji, senolių išmintis sako: neišsižadėk ligos, kalėjimo ir ubago lazdos. Taigi, gal ramiau su komentarais. O kad surenovuotų tą pastatą, tai gerai būtų, manau, vis tiek, kad ir kiek jį nudrengtų būsimi socialinių būstų gyventojai, vis tiek geriau atrodys, nei dabar. Dabar tai tikras namas – vaiduoklis, net pro šalį eiti baisu.

 9. GYVENTOJA parašė:

  Pritariu komentatoriui AŠ . Kas dirba ,gyvena padoriai, nieko negauna, o valkatoms viskas…..Ar valdžia atsiklausė kaimyninių namų gyventojų, kad ten gyvens degradai?, juk jiems reikės pardavinėti butus ir kraustytis kuo toliau nuo šio namo.Jau nakvynės namai neduoda ramybės.

 10. As parašė:

  Bus sukišti didžiuliai pinigai šio nutriušusio pastato renovacijai, įrengti puikūs butai ir viskas po kelių metų virs tokia pačia landyne, kokia yra ir dabar. Niekaip nesuprantu kodėl veltėdžiams visada ir viskas duodama dykai.

 11. www parašė:

  Būtų mano valia, tai sulyginčiau ten viską su žeme, įskaitant ir kontingentą

 12. Skaitytoja parašė:

  Tikrai geras sprendimas. Socialiniai būstai atskiruose namuose-košmaras padoresniems gyventojams. Tuose namuose butus socialinės rizikos šeimos greitai nualina ir drumsčia dirbančiųjų ramybę. Įsteikite ir atskirą priežiūros štabą. Šie žmonės retai gyvena pagal doros normas…

 13. parašė:

  Tada ir policijos budėjimo postą padarykite. Nesaugu taps gyventi.

 14. Jazminas parašė:

  Bomžų irštva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto