Sodų pagrindinės mokyklos uždaryti neplanuojama

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sodų pagrindinėje mokykloje jos tarybos iniciatyva vyko susitikimas su Savivaldybės vadovais. Mokyklos bendruomenės atstovai norėjo išgirsti atsakymus į rašte savivaldai iškeltus klausimus apie įstaigos ateitį.
Savivaldybės vadovai bendruomenę patikino, kad kol kas mokyklos uždaryti neketinama, to nenumatyta ir Savivaldybės tarybos patvirtintame mokyklų tinklo optimizavimo plane iki 2020 metų.
Tai patvirtino ir Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, šia tema kalbėdamas su „Santarve“. Jis pasidžiaugė geromis permainomis Sodų pagrindinėje mokykloje, negailėjo pagyrimo žodžių laikinai įstaigos vadovei Virginijai Tupikaitei-Jasaitienei. Tačiau pakartojo ne kartą išsakytą mintį – mokyklos ateitis – jos pačios rankose: jei mokinių bus per mažai, gali tekti priimti ir bendruomenei nepalankių sprendimų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Sodų pagrindinės mokyklos uždaryti neplanuojama”

  1. kk. parašė:

    Mokykla turi dirbti visu pajegumu.

  2. xxx parašė:

    o galetu, mokykloje kur klesti patycios ir i tai uzmerkiama akis, tokios mokyklos neturetu buti

  3. kol bus bent keli vaikai jokiu būdu neuždarykite parašė:

    kol bus bent keli vaikai būtinai neuždarykite. Jei ką pasiskolinsime vaikų iš kitur. Mūsų savivaldybės biudžetas atlaikys,sunešim. Nagi vis dar blaivūs ir vairuojantys mokyklų direktoriai, kultūros centrų vadovai (ir Šerkšnėnų),,prabalsuokim“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto