Specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė… kvapas

Ugnies šėlsmas sunaikino taksi automobilio saloną. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Į Žibikų kaimą specialiosios tarnybos skubėjo ieškoti neįprasto kvapo priežasties. Paaiškėjo, kad jį sukėlė nuo drėgmės susijungęs po žeme esantis elektros kabelis.

Konsultavosi su kolegomis iš Šiaulių

Penktadienį Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Žibikuose iš žemės veržiasi garai, kurie skleidžia neįprastą kvapą. Gyventojai įtarė, kad čia palaidoti chemikalai, kurie sureagavo nuo drėgmės. Į įvykio vietą išskubėjo seniūnijos ir rajono Savivaldybės atstovai, rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovai.
„Kvapas tikrai buvo įtartinas, konsultavomės su kolegomis iš Šiaulių, kurie turi patirties neutralizuojant chemines avarijas. Atvykę mūsų pareigūnai, pasinaudodami cheminiais kostiumais bei suspausto oro aparatais, atkasė nurodytą vietą ir aptiko, kad po žeme ėjęs elektros kabelis nuo drėgmės susijungė, dėl to atsirado neįprastas kvapas“, – pasakojo rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Gintaras Indrulis.

Naujametė naktis buvo rami

Paskutinė senųjų metų naktis Mažeikių ugniagesiams, skirtingai nuo jų kolegų iš Telšių, buvo rami: nebuvo nė vieno iškvietimo. Tuo tarpu telšiškiai pareigūnai gesino tuoj po vidurnakčio Gadūnavo seniūnijoje užsidegusią pirtį.
Skambučiai mažeikiškius ugniagesius ėmė pasiekti jau šių metų penktą valandą ryto: Respublikos gatvės daugiabučio gyventojas, išėjęs į balkoną, Pramonės gatvės rajone neva pastebėjo dūmų kamuolį. Pervažiavę ir patikrinę šį senamiesčio rajoną, ugniagesiai gaisro židinio neaptiko.
Prieš pusę dešimtos Žemaitijos gatvėje staiga užsidegė taksi automobilis „Audi 100“, jo vairuotoja vos spėjo iššokti iš mašinos. Liepsnos užgesintos per kelias minutes, įtariama, kad ugnis, sugadinusi mašinos saloną ir susprogdinusi stiklą, įsiplieskė dėl trumpo jungimosi šildymo sistemoje.
Vakare pareigūnai važiavo į Tirkšlius, tačiau jų pagalbos neprireikė: čia S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje namo kamine užsidegė suodžiai, pareigūnų ekipažas budėjo vietoje, kol jie išdegė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto