Sportininkai metus palydi pasidabinę medaliais

Šalies stalo teniso taurės etapo nugalėtoju tapo Marius Bučys. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vienose paskutiniųjų šiais metais varžybų šauniai pasirodė mažeikiškiai jėgos sporto šakų atstovai ir stalo tenisininkai, kurie pelnė apdovanojimus.

Grįžo su dviem medaliais

Joniškyje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas, jame rungtyniavę du mūsų rajono atstovai pasirodė puikiai. Svorio kategorijoje iki 120 kilogramų šalies čempiono titulą iškovojo Mindaugas Paulauskas, kuris išspaudė 215 kilogramų sveriančią štangą. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų sidabras atiteko Eimantui Majauskui, kuriam pakluso 135 kilogramų svoris.
„Vienoms paskutiniųjų šių metų varžybų ruošėsi net aštuoni mažeikiškiai, tačiau ligos ir traumos lėmė, kad nuvažiavo tik du, vis dėlto jie garbingai atstovavo rajonui.
Penktadienį klube rengiame tradicinį kalėdinį štangos spaudimo turnyrą, kuris šiemet vyks jau šeštąjį kartą. Jį galima laikyti rajono čempionatu, nes panoro dalyvauti sportininkai iš Židikų, Šerkšnėnų ir Tirkšlių. Čia kiekvienas dalyvis bus sveriamas ir privalės savo svorio štangą išspausti kuo daugiau kartų“, – apie paskutinį šiais metais turnyrą sakė „Mažeikių švyturio“ klubo treneris Benas Milis.

Tapo etapo nugalėtoju

Apie pusė šimto stalo tenisininkų susirinko į Šalčininkus, kur vyko Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos. Jose dalyvavo ir du mūsų miesto atstovai, vienas iš kurių – Marius Bučys, finale įveikęs Matą Vilką, tapo šio etapo nugalėtoju. Arnoldas Domeika, pralaimėjęs vieną dvikovą, užėmė penktąją vietą.
Abu šie mažeikiškiai šeštadienį dalyvaus metus vainikuojančiame stipriausių šalies stalo tenisininkų turnyre „TOP 12“ Kaune. Jame varžysis po dvylika stipriausių šalies stalo tenisininkų – moterų ir vyrų. Net trys mažeikiškiai – Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė ir Tonetas Domeika – yra tarp atsarginių, kurie galės varžytis, jeigu dėl kokių nors priežasčių į varžybas negalės atvykti kiti sportininkai.
Mažeikiškiai šios sporto šakos atstovai metus planuoja užbaigti tradiciniu Mažeikių rajono stipriausių stalo tenisininkų turnyru „TOP 12“, kuris numatytas gruodžio 27-ąją.