Sporto ir pramogų centro bei pramonės parko perspektyvos – žingsnis po žingsnio

Toliau sprendžiami Mažeikių rajono Juodeikių kaime esančio pramonės parko vystymo klausimai. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės tarybos posėdyje opozicijos atstovai pageidavo išsamesnės informacijos apie Mažeikių sporto ir pramogų centro statybą bei pramonės parko įkūrimą ir plėtrą.

});

Merė Rūta Matulaitienė informavo, kad ši informacija yra raštu pateikta Tarybos nariams, todėl netikslinga ją dar kartą pristatyti. Šia Savivaldybės vadovų parengta informacija „Santarvė“ dalijasi su savo skaitytojais.

Gavo VPT sutikimą

Tarybos opozicijos lyderis Kęstutis Bartkevičius oficialiai kreipėsi į Savivaldybės vadovus, prašydamas pateikti informaciją, susijusią su sporto ir pramogų centro statyba bei pramonės parko Mažeikiuose įkūrimu.

R. Matulaitienė, atsakydama opozicijai, priminė, kad praėjusių metų birželį Taryba pritarė projektui dėl Mažeikių sporto ir pramogų centro statybos parengimo, įgyvendinimo ir finansavimo.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto