Sporto klubams išdalyta „ORLEN Lietuva“ parama

Mažeikių rajono savivaldybės Sporto taryba vykusiame posėdyje paskirstė Mažeikių sporto klubams skirtą paramą. Elijaus KNIEŽAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės Sporto taryba ketvirtadienį vykusiame posėdyje paskirstė akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ Mažeikių sporto klubams skirtą paramą – 70 tūkst. litų.
Vieniems klubams pasisekė ir taryba skyrė solidžias sumas, kiti paremti simboliškai, o vienas klubas, kurio prašymas nepatenkintas, balansuoja ant išnykimo ribos.


Kai kas pinigų turės palaukti

Prašymus dėl finansavimo pateikė 20 klubų. Bendra prašymų suma siekė daugiau nei 360 000 litų. Trylika klubų jau gali būti beveik tikri dėl finansavimo, teliko sulaukti savivaldybės Tarybos patvirtinimo. 
Du klubai – pusę milijono litų į sportinės bazės kūrimą investavusi, bet dar tik septynis futbolininkus turinti „Mažeikių futbolo akademija“ ir sporto klubas „Autotechnoma“, savo pinigų turės palaukti. Atitinkamai 2,4 tūkst. ir 5 tūkst. litų parama kol kas palikta rezerve ir bus skirta tik sulaukus klubų rezultatų.


Gali nelikti parašiutininkų

Jaunių sportinio turizmo klubas, šachmatų klubas „Matas“, Mažeikių šaškių klubas ir krepšinio klubas „Mažeikiai“ lėšų iš šio paramos paketo negavo, nes Savivaldybė jiems pinigų skyrė anksčiau. 
Aviacijos sporto klubas, praėjusią vasarą į grandiozinę aviacijos šventę Šerkšnėnų aerodrome sukvietęs rekordinį lankytojų būrį, kitos tokios šventės gali daugiau niekada nesurengti. Klubas pateikė netvarkingą prašymą, Sporto tarybos narių neįtikino dėl savo veiklos tęstinumo ir sulaukė mažiausiai pinigų iš visų prašiusiųjų – 1 350 litų, skirtų aerodromo licencijai gauti. Likę prašyti pinigai būtų skirti lėktuvo ir aerodromo priežiūrai. Klubas, tikėdamasis, kad Sporto taryba skirs visą jų prašomą pinigų sumą, jau spėjo įsiskolinti.

Plačiau apie Sporto tarybos posėdyje virusias aistras, paramos skirstymo principus ir tolesnę sporto strategiją Mažeikiuose skaitykite antradienio „Santarvėje“.

6 Atsakymai į “Sporto klubams išdalyta „ORLEN Lietuva“ parama”

 1. Vertintojas parašė:

  Pernai aviatoriai surengė tokią puikią šventę ir še tau. Ar tą komisija kompetetinga vertinti aviatorių darbą? Pagal kokius vertinimo kriterijus tada skirstomos ne savivaldybės biudžeto lėšos. Kodėl aviacija priskirta prie sporto? Jie ten niekada nieko negaus, juk ranka ranką plauna.

 2. ekspert parašė:

  Na ir baisu,kokie kriterijai skirstant pinigus.O tada kam ta ir komisija,kuri ne i ka nesigilina.Kas tas Olimpas viena is ,megeju rajono chebryciu.tokiu yra bent kelios.Na ir kaip jums patinka ponai ir ponios ralono valdzia skiria laisvalaikio pomegiui,poilsiui,alui ir t.t 10000 LTL.Ar bent pasidomejo kas jie tokie,kokioj lygoj tas futbolas(sekmadienio megeju lyga),klaiku valdzia remia poilsiautuojus.DEKUI

 3. ???? parašė:

  Ar sulausim to futbolo klubo sias metais ar ne ?

 4. faktas parašė:

  Balčiūnas su chebryte gautam milijonui jau padarė niam,už jo likučius nupirko čiulpiamų bonbonkių Šideikienei,kad nebambėtų ir neieškotų kur tas milijonas dingo.Paskutiniu metu tylu ramu.Pigiai prasisuko Balčiūnas – opozicijos vedlys į niekur?

 5. Pasigailėkit buvusio dūmos deputato parašė:

  A balčiūnėliui melejoną kitą numetėt?

 6. Juzis parašė:

  ha ha ha gerai cia pasidalino :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto