Sporto plėtrai skirtų pinigų gavo ne visi pageidavusieji

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono sporto taryba paskirstė lėšas rajono sporto klubams.
Paraiškas buvo pateikę 20 klubų, kai kuriems neskirta nė lito.
Rajono sporto taryba paskirstė 140 tūkstančių litų, skirtų rajono sporto plėtrai. Paraiškas gauti rajono Savivaldybės lėšų buvo pateikę dvidešimt sporto klubų, šešiems iš jų neskirta nė lito.
Didžiausia paramos suma atiteko krepšinio klubui „Mažeikiai“, nes pagrindiniam komandos rėmėjui AB „ORLEN Lietuva“ sustabdžius paramą, buvo iškilusi grėsmė, kad į finalo ketvertą Nacionalinėje krepšinio lygoje patekusi komanda galėjo sezoną baigti su skolomis arba iš viso nebaigti.

Plačiau apie tai, kaip paskirstyti rajono sportui skirti pinigai, skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

7 Atsakymai į “Sporto plėtrai skirtų pinigų gavo ne visi pageidavusieji”

 1. to as ir kitiems parašė:

  Kalba eina apie tendencingą VISŲ sporto šakų rėmimą, protegavimą, Proporcingai skirstant pinigus turnyrams ir t.t.. O ne apie tai kas gavo kas negaus, nes pagal aš komentaro pasisakymą, supratimas toks, kad pagal pilnas sales žiurovų, vienintelė sporto religija Lietuvoje bebus krepšinis ? Juk tam tinklininkui užtektų ir šviežaus smėlio paplūdimyje, ne pinigų skirtų išvykoms kai nebūnant augančios kartos toliau nuvažiuoti nėra ir dėl ko… Ne piniguose laimė, senai jau aišku, kad Mažeikių sporto vadovo, su entuziazmo 0 keliant ne tokį jau maža Mažeikių miestą sportine prasme NĖRA ir NEBUS to sporto pasiekimų.

 2. as parašė:

  tinklininke paziurek kiek yra krepsininku is musu rajono ir kiek ziurovu ateina palaikyti miesto komandos, tada pasidarys aiskus prioritetai.

 3. Darius parašė:

  As tai nesuprantu,kaip galima neparemti visu sporto saku.Kodel yra vieni svarbus ,o kiti ne?Kaip ponia Bernotiene I tai ziuri?Juk pati moksleivius mokino ne vien tik I krepsini imesti,yra juk ir lengvoji atletika ,tinklinis ,plaukimas ir daug kitu sporto saku.

 4. Tinklininkas parašė:

  Nieko nesuprantu apie tas dalybas. Nėra jokios imformacijos apie tai. Labiausiai skauda dėl tinklinio – kelinti metai neskiriama nė lito. Vasarą populiariausia Mažeikiuose sporto šaka – pliažinis tinklinis. Turim 2013 metų pasaulio lietuvių žaidynių antros vietos laimėtoją. Vieninteliai tinklininkai (dar dalyvauja šaškininkai ir moterų krepšinio komanda. Susidaro įspūdis, kad krepšinis, futbolas, stalo tenisas, smiginis Mažeikiuose nekultivuojama ir to negalime paaiškinti kitų miestų sporto vadams ir politikams) kelinti metai iš eilės užima pirmaujančias vietas Lietuvos seniūnijų žaidynėse (4-7 iš 38-53 dalyvaujančių komandų), įveikdami komandas, sukomplektuotas iš Lietuvoje gerai žinomų žaidėjų. Tas pats ir salės tinkliny: turim 2012 m. Lietuvos vicečempioną, dar du vaikinai žaidžia pirmoje lygoje. Tur būt Mažeikiai vieninteliai Lietuvoje kur nevyksta miesto nei rajono tinklinio pirmenybės.

 5. Fanas parašė:

  Sc Olimpas Gavo pinigeliu ?

 6. Pjieras parašė:

  Danieliui Danieliui – Lemonui Lemonui,..Danieliui Danieliui – Lemonui Lemonui .Pjierui…Per multika Pjieras bent biski gavo ,o sykart sesetui sporto saku SPYGA caras parode..

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  TAi reikejo isvardyti, kas kiek gavo. straipsnis apie nieka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto