Sporto taryba – apie griežtesnę lėšų atskaitomybę

Sporto tarybos posėdyje svarstyta sporto klubų finansinė situacija. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kai kurie sporto klubai pritrūko lėšų sporto sezonui užbaigti ir kreipėsi į Sporto tarybą, prašydami avansu skirti lėšų iš šių metų biudžeto.
Sporto tarybos posėdyje jos pirmininkė, vicemerė Sigutė Bernotienė informavo, kad pagal Kūno kultūros ir sporto plėtros programų rėmimo nuostatus yra galimybė klubus finansuoti išankstiniu apmokėjimu.
Sporto taryba nutarė patenkinti klubų prašymą, tuo labiau kad sumos nebuvo tokios didelės. Vieni klubai prašė 500 eurų, kiti po tūkstantį, tik krepšinio klubas „Mažeikiai“ pritrūko 10 tūkstančių eurų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Sporto taryba – apie griežtesnę lėšų atskaitomybę”

  1. Mažeikietis parašė:

    Teisingai, juk šalia turime pelningai dirbančią įmonę PKN ORLEN. Jeigu čia mažeikiuose nepavyksta pokalbis, juk galima nuvažiuoti į Lenkiją. Pasidomėkit, PKN ORLEN Lenkijoje skiria ženklią paramą tiek sportui tiek kitoms sritims. Manau kad pelningai dirbanti įmonė gigantė galėtų prisidėti labiau nei dabar.

  2. gerbėjas parašė:

    Padarykim ką galim dėl sporto Mažeikiuose, nes šiuo metu tikrai blogai. Esantys valdžioje žmonės, pasidomėkit kiek kitos savivaldybės skiria sportui. Patys domėkitės, gyvenkit sportu nes taip pritrauksit ir verslininkus. Pasistenkit tai dėl mūsų mylimų Mažeikių.

  3. Rolandas parašė:

    Vargani Mažeikiai. Pažiūrėkit kiek lėšų iš miesto kišenės gauna Utena,Marijampolė,didmiesčiai Prienai,Pasvalys. O čia kapeikas dalina kaip ubagui prie bažnyčios,lyg būtume kaip Salantai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto