Sporto taryba diskutavo su sporto klubų atstovais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį vyko pirmasis šiais metais Mažeikių rajono sporto tarybos posėdis, kuriame taip pat dalyvavo rajone veikiančių sporto klubų ir komandų vadovai. Posėdyje buvo pristatytas Mažeikių rajono sportinių renginių planas šiais metais, o klubų vadovai buvo supažindinti su lėšomis, kurios bus skirtos rajono sportui.

Be tradicinių sporto renginių bei įvairių sporto šakų turnyrų, kurie mažeikiškius džiugins ir šiais metais, rajono Sporto tarybos pirmininkė, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigita Bernotienė pažymėjo, kad ir gyventojai pateikė įdomių pasiūlymų.
„Štai pasiūlymas dėl pavasarinio kroso Juodpelkio parke gautas iš gyventojų. Tam, kad būtų didesnis jame dalyvaujančiųjų skaičius, pasiūlyta sumažinti distancijas ir padidinti jų skaičių. Įdomi gyventojų idėja Joninėms – minėtame parke surengti „Jonvabalių šventę“, kurios metu būtų siekiama šeimas įtraukti į sportinius renginius – estafetes ir rungtis. Kitas pasiūlymas – kovo vienuoliktąją Laisvės gatvėje surengti „Laisvės estafetę“ bei gatvės sporto varžybas“, – gyventojų siūlymus vardijo mero pavaduotoja.
Klubo vadovams buvo pristatytas ir numatomas šių metų sporto biudžetas. Planuojama, kad jis bus toks pat, kaip ir pernykštis – šimtas tūkstančių eurų.
„Pirmą kartą atsirado eilutė profesionaliam sportui remti, į ją pretenduoja krepšinio klubas „Mažeikiai“ bei futbolo klubas „Atmosfera“ – jiems planuojama skirti 47 tūkst. eurų. 20 tūkst. eurų būtų palikta lėšoms, kurios bus skirtos maistpinigiams, transporto išlaidoms ir panašiai, 5 tūkst. eurų planuojama skirti sportininkų premijoms bei prizams. Tuo tarpu mėgėjiškiems klubams paremti numatyti 28 tūkst. eurų“, – sakė Savivaldybės mero patarėjas Vygandas Ostrauskis.
Pažymėta, kad iki šiol rajono sporto klubai yra pateikę paraiškų 70 tūkst. eurų sumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto