Sporto taryboje – apie geriausius sportininkus ir pinigus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį posėdžiavo Mažeikių rajono savivaldybės sporto taryba, į kurią įeina Savivaldybės administracijos, sporto atstovai, politikai.
Vienas svarbiausių klausimų buvo nuspręsti, kokius sportininkus įtraukti į geriausių dešimtukus suaugusiųjų ir jaunimo grupėse. Užduotis buvo nelengva, nes klubai buvo pasiūlę net trisdešimt sportininkų, dvi dešimtis – vien jaunimo grupės.
Siūlomų perspektyviausių sportininkų sąraše premijai gauti buvo įrašytos devyniolikos mažeikiškių pavardės. Sporto taryba, atsižvelgdama į pasiekimus, premijuoti nutarė dešimt sportininkų.
Kilo diskusijos, kaip – pinigais ar dovanomis – paskatinti sportininkų trenerius. Sutarta premijinį trijų tūkstančių eurų fondą padalinti taip: du tūkstančius eurų skirti sportininkams, vieną – treneriams.
Sporto tarybos posėdyje susipažinta su klubų pateiktomis biudžeto lėšų panaudojimo ataskaitomis, kalbėta apie lėšų poreikį kitiems metams.
Devyniolika mėgėjų sporto klubų iš Savivaldybės prašo 90 tūkst. eurų. Tokią pat sumą iš biudžeto planuojama skirti profesionaliam sportui – krepšinio klubui „Mažeikiai“. Tiek pat Savivaldybės biudžeto lėšų šiam klubui buvo skirta ir šiemet.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto