Sportui – 3 proc. akcizo pajamų už alkoholį ir tabaką?

Pagal šiuo metu galiojantį įstatymą, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui atitenka 1 procentas akcizo pajamų, gautų už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Siūloma nustatyti, kad 3 procentai akcizo pajamų, gautų už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką, atitektų Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui.

Tai numatančią Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo įstatymo pataisą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Jonas Liesys.
Pagal šiuo metu galiojantį įstatymą, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui atitenka 1 procentas akcizo pajamų, gautų už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką.
„Lietuvos sportininkų aukšti pasiekimai mus ne tik džiugina kaip piliečius, bet ir reprezentuoja kaip valstybę. Įstatymu nustačius, kad 3 procentai akcizo pajamų, gautų už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką, atitektų Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui, bent šiek tiek būtų pagerinta sporto aplinka“, – mano J. Liesys.

One Reply to “Sportui – 3 proc. akcizo pajamų už alkoholį ir tabaką?”

  1. Mantas Veselis parašė:

    Pritariu visu 100%. Gana rukyti ir gerti iki žemės graibymo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto