Stalo tenisininkams pavyko išlaikyti tradiciją

Dvejetų varžybose broliai Arnoldas (kairėje) ir Tonetas Domeikos iškovojo bronzos apdovanojimą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuvos asmeniniame stalo teniso čempionate dalyvavo šeši mūsų rajono atstovai, parvežtas vienas apdovanojimas.

Pirmenybėse – šeši mažeikiškiai

91-osios asmeninės stalo teniso pirmenybės tris savaitgalio dienas vyko prieš savaitėje atidarytoje modernioje Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto arenoje. Prie žaliųjų stalų stojo po 32 stipriausius šalies stalo tenisininkus ir tenisininkes.
Geriausiai iš mūsų atstovų asmeninėse pirmenybėse sekėsi Tonetui Domeikai, kuris tik ketvirtfinalyje po atkaklios dvikovos rezultatu 2:3 nusileido Agniui Kačerauskui iš Vilniaus ir pateko į stipriausiųjų aštuntuką.
Arnoldas Domeika nužygiavo iki aštuntfinalio, kur pralaimėjo Valdui Martinkui iš Panevėžio, ir pasidalijo aštunta–dvylikta vietomis.
Irmantas Daukontas, Amelija Nicytė, Rusnė Vasarytė ir Simona Rimkevičiūtė kovas baigė pogrupiuose ir dėl medalių nekovojo.

Medaliai iškovoti dvejetų varžybose

Mažeikiškiai iš tokio aukšto rango pirmenybių be medalių negrįžta jau 14 metų. Tradiciją pavyko išlaikyti ir šiame čempionate – vyrų dvejetų varžybose broliai T. ir A. Domeikos iškovojo bronzos apdovanojimus (pernai čempionatas nevyko, o užpernai broliai Domeikos dvejetų varžybose pelnė čempionų vardus).