Stalo teniso klubo pasiekimus primena ir senos nuotraukos

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Pasakodamas prieš 16 metų Dauguose darytos nuotraukos istoriją, mažeikiškis stalo teniso treneris Raimondas Jackevičius teigia: „Vijurkas“ – tas klubas, kurio daugumą sudaro mūsų mieste išugdyti sportininkai.
O šio klubo pasiekimai tikrai nemenki: tik dvejus metus mažeikiškiai sportininkai Lietuvos stalo teniso komandinėse pirmenybėse liko be medalių, prieš tai 18 metų jie pasidabindavo vienokios ar kitokios prabos apdovanojimais.

Prieš 16 metų Dauguose vyko Lietuvos komandinių pirmenybių finalai, kuriuose bronzos medalius iškovojo nuotraukoje esantys žaidėjai (iš kairės): Gvidas Rozga, Audrius Kačerauskas, treneris R. Jackevičius ir Valdas Martinkus.
A.Kačerauskui tie metai buvo itin sėkmingi – jis tapo komandinių pirmenybių nugalėtoju, o po kurio laiko iškovojo ir šalies čempiono titulą asmeninėse pirmenybėse, V. Martinkus tada dar buvo moksleivis, asmeninėse pirmenybėse jis, dar būdamas jaunis, pateko į stipriausiųjų šalies vyrų stalo teniso ketveriukę.
Nuotraukoje įsiamžinę žaidėjai ir šiuo metu užsiima mėgstama sporto šaka: G. Rozga vis dar rungtyniauja rajono pirmenybėse, o šalies čempionate varžosi aukščiausioje lygoje. V. Martinkus šiuo metu rungtyniauja Panevėžio „Montuotojo“ komandoje, šiame mieste dirba treneriu ir yra Lietuvos stalo teniso asociacijos viceprezidentas.
„Mūsų komanda yra unikali – 18 metų iš eilės „Vijurko“ klubo vyrų ekipa nekrito iš šalies prizininkų trejeto, 9 kartus ekipa tapo šalies čempionais – to nėra pavykę padaryti nė vienam klubui per nepriklausomos Lietuvos istoriją. O per visą 90-ies metų Lietuvos stalo teniso istoriją mes šiuo pasiekimu esame lygūs kauniečiams“, – klubo pasiekimus vardijo treneris.