Startavo išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose ir referendumuose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienio rytą prasidėjo išankstinis balsavimas gegužės 12-ąją vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir dviejuose referendumuose – dėl dvigubos pilietybės įteisinimo ir dėl Seimo narių mažinimo.
Išankstinis balsavimas vyks visą šią darbo savaitę – iki penktadienio vakaro.

Mažeikių rajono rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė informavo, kad iš anksto balsuoti gali visi rinkimų teisę turintys Lietuvos piliečiai, kurie negalės atvykti į savo apylinkę pagrindinę balsavimo dieną – šį sekmadienį, gegužės 12 d.
Balsavimas iš anksto Savivaldybės administracijos pastate vyks kasdien nuo 8 iki 20 val., pagrindinę dieną – sekmadienį – apylinkėse nuo 7 iki 20 val. Mūsų rajone veikia 38 rinkimų apylinkės.
Nuo šio trečiadienio iki penktadienio vyks balsavimas specialiuose punktuose. Juose balsuoja rinkėjai, esantys sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atliekantys karo tarnybą, taip pat esantys sulaikymo ir įkalinimo įstaigose.
Mūsų rajone tokie punktai veikia Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje, Plinkšių globos namuose, Mažeikių ligoninėje ir Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro slaugos skyriuose.
Penktadienį ir šeštadienį vyresni nei 70 metų, neįgalūs bei laikinai nedarbingi rinkėjai galės balsuoti
namuose.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Startavo išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose ir referendumuose”

 1. to Šventei parašė:

  Ne valdžia kalta, kad tamsta tingite dirbti ir užsidirbti, o tik malonių įvairių išmokų pavidalu laukiate. Tokiems kaip jus visada blogai, nes išlaikytinio mentalitetas smegenis spaudžia.

 2. Tau, apačioje parašė:

  Kažkaip nesimato, kad nuskurdę būtume… gal pasižiūrėkit kiek naujų namų prie Mažeikių statoma? Kokiom mašinom važinėjam? Ar čia nuskurdusios valstybės požymis? Jei pašalpinis esi, tai pašalpinis ir liksi. Kam čia dalintis savo nuoskaudom.

 3. Šventei parašė:

  Taip, tikrai „puiki“ lydėre. Jos dėka nuskurdinta tauta. Tuoj ir už Rumunus „geriau“ gyvensim. Ačiū jai, Kubiliui, Šimonytei už palankias palūkanas ir eurą be pabrangimo.

 4. Šventė parašė:

  D. Grybauskaitė buvo puiki lyderė. Tęskime tą tradiciją, tautiečiai. Už moterį, už solidumą. Už Ingridą.

 5. Komentatorius parašė:

  Už Paksą, už numirėlį! Mažeikiai – miestas, kuris balsuoja už numirėlių partiją!

 6. pew parašė:

  preliminarūs: 5000 už Andriukaitį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto