Startuoja pasiruošimas dvinarei rinkliavai už atliekų tvarkymą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba sudarė komisiją dvinarei rinkliavai už komunalinių atliekų tvarkymą nustatyti. Siūlymus dėl rinkliavos dydžių ji turėtų pateikti iki liepos 1 dienos.
Planuojama, kad dvinarė rinkliava startuos nuo kitų metų.

Komisijoje dirbs daugiau kaip dešimt žmonių: Savivaldybės tarybos, administracijos, seniūnijų, Telšių regiono atliekų tvarkymo centro, bendruomeninių, nevyriausybinių organizacijų atstovai. Komisijai vadovaus Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.
Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ragino ir tuos tarybos narius, kurie nėra įtraukti į komisiją, aktyviai dalyvauti sprendžiant visiems gyventojams aktualų klausimą. Kai bus pateikti skaičiavimai dėl dvinarės rinkliavos dydžių, projektas bus pristatytas ir visuomenei, o tik po to – tvirtinti tarybai.
„Sprendimas dėl dvinarės rinkliavos įsigaliotų nuo kitų metų sausio 1 dienos. Iki to laukia ilgos procedūros – svarstymai, diskusijos, aiškinimas gyventojams“, – aiškino Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Startuoja pasiruošimas dvinarei rinkliavai už atliekų tvarkymą”

  1. k parašė:

    Garantija , kad nuo nuo kitų metų sausio 1 dienos už komunalinių atliekų tvarkymą mokestis didės . Nevarkite ilgomis procedūromis , padidinkite mokestį nuo kitų metų sausio 1 dienos už komunalinių atliekų tvarkymą ir viskas .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto