STT atlieka tyrimą dėl galimos korupcijos „Mažeikių vandenyse“

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos UAB „Mažeikių vandenys“, kurios steigėja – Mažeikių rajono savivaldybė.
Bendrovės direktoriui Vytautui Mažeikiui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo, didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir iššvaistymo bei piktnaudžiavimo siekiant turtinės naudos sau bei kitiems asmenims. Kaip teigiama pranešime spaudai, STT pareigūnai atliko kratas bendrovės patalpose, direktoriaus  namuose.
Įtarimai dėl kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų padarymo taip pat pareikšti dar trims minėtoje įmonėje vadovaujančias pareigas einantiems darbuotojams. Du iš jų, taip pat bendrovės vadovas laikiniai sulaikyti 48 valandoms.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

29 Atsakymai į “STT atlieka tyrimą dėl galimos korupcijos „Mažeikių vandenyse“”

 1. ok parašė:

  nejaug iKalnėnų pagrindinė?

 2. asi parašė:

  Kodėl jūs rašote tik pavieniais momentais? Surinkite įrašus iš visų mokyklų apie direktorių darbus, va tai bus sensacija…nebebus kam dirbti…….

 3. romas parašė:

  Patriukšmaus ir nustos. Mažeikis gėrė, praleidinėjo tarybos posėdžius, o jo žmona būdama medikė išrašynėdavo nedarbingumo lapelius. Tai buvo vieša paslaptis visai savivaldybei.Bet tai nesutrukdė tapti direktoriumi. KozLovas pagarsėjo su nežinomos kilmės diplomu. Patriukšmavo….ir nustojo. Visi jie socialdemokratai. Socialdemokratas ir Bernardas Juškevičius, kaip ir jo tėvas bei mama. … juk dirbo savivaldybės paskirta bendrovės valdyba, kuri nieko neįžvelgė :) Taip kad, nusiraminkit…

 4. to Vardas parašė:

  – ar ilgai galvojai kol tokią nesąmonę parašei??

 5. Sara parašė:

  Ką veikė p.Karvelienė, kur žiūrėjo audito tarnyba? Kodėl mato ir kabinėjasi tik prie p.Naujoko? Sodų pagrindinėje mokyklos irgi per tikrinimus nieko nematydavo. Gerai, kad mokytojas Šulcas pradėjo kelti visas problemas.Gera šiltai sėdėti savivaldybėje, o ir algelės neblogos. Ir už nieką neatsakai…

 6. Patriotas parašė:

  pagaliau prasidejo valdzios griutis,taip ir turejo ivykti,tik reikia islaukti,nuo tokio lygio korupcijos taip ir turi ivykti

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Asmenys, įtariami nusikaltimu-kyšio paėmimu, galėjo gyventi, kaip gyvena likę 99,9% žmonių Lietuvoje , bet jie nuspredė , kad taip negyvens, iš Lietuvos nebėgs ir surizikavo -nepasisekė . Jei vis dėlto jiems bus paskirta reali laisvės atėmimo bausmė, nemanau , kad bus blogiau, nei yra dabar tiems 99,9% likusiems Lietuvoje, iš kurios, anot spaudos, bėga net žmonės, kurie atvyko į Lietuvą iš karo niokojamų valstybių .Tikriausiai, jiems, pabėgėliams, gyvenimas Lietuvoje baisesnis, nei gyvenimas jų tėvynėje, kurioje vyksta karas.

 8. Vardas parašė:

  O ponia SODRA irgi su Vilniaus stogu raudona? A klystu?

 9. Baisu parašė:

  Baisūs dalykai dedasi mažeikiuose. Tik keista, kodėl visu tyrimų atomazgos nepateikiamos iki galo? Kelios mokyklos įkliuvo, tačiau jų vadovai tebedirba kaip dirbę ir jiems net negėda.Tikrinti reikia visas organizacijas periodiškai, gal tada išlysime iš šešėlio.

 10. Ieva parašė:

  Teko duoti kyšį …aukstesniajai valdžiai dar šiais metais! Betvarkė tikra pasinaudojo kad esame išvykę ir neturim galimybės galinetis po teismus.kitų pavardžių neskelbė Tikiuos kas ėmė irgi tame sąraše …

 11. Čia vadinasi Mažeikių laikraštis? parašė:

  Jau įsivaizduoju kokia suprakaitavusi buvo Santarvės redakcija kai pasirodė šita žinia. Visą pusdienį Santarvės komisija sprendė ar išleisti tokią kompromituojančią naujieną apie parankės partnerius. Ir parašė. Tikiuosi nepramušė vidurių redakcijai…

 12. E.V. parašė:

  Kuo toliau, tuo labiau aiškėja, kad mieste visiška betvarkė. Jokios kontrolės, jokios atsakomybės, visiška palaida bala. Miesto valdžia akivaizdžiai nesusitvarko su savo pareigomis. Juokinga bus dabar klausyti miesto vadovų, kad jie nieko nežinojo, negalvojo, nenumatė. Lengviausia apsimesti kvaileliais. O gal jie tokie ir yra?

 13. Santarvei parašė:

  Atsikvošėkite! Laikraštis pasirodys tik penktadienį, o jūs siūlote tokią naujieną skaityti laikraštyje! Tada tai jau nebebus naujiena, o pelėsiais apaugusi seniena. Nejaugi jums visiškai nusispjauti, kas šiame mieste vyksta?

 14. Patriotas parašė:

  Is kontroles saziningai dirbe valstybei zmones buvo pasalinti be teises dirbti valstybini darba,taciau ne vienas is rajono zmoniu ir desiniu partiju nepadejo ir neuzjaute visiems vogti buvo patogiau,kai nekas nekontroliuoja,tai ar galima ko nors tiketis geriau,jei nori tiesos reikia patiems susitvarkyti,apie valstybe galvoti,o ne apie savo kiema.

 15. Patriotas parašė:

  Ar kada nors pasibaigs sitas kosmaras,ar lauksime kol patys sugrius komunijagos nsu savo nemoksisku valdymu,arba kitaip negalima,nes valdo KGB

 16. neilgai dirbo kol prisidirbo parašė:

  Mažeikiai ,,išgarsėja“ tokiais būdais. Apgailėtina. Dėl atlyginimų savivaldybės kontroliuojamose įmonėse.Turėtų būti pagal darbo rezultatus.Jei jie-prasti,visi gauna mažus (o ypač vadovai,nes jie atsakingi).Kol vadovai bus ,,statomi“pagal partines priklausomybes ir susitarimus, o ne pagal kompetenciją nieko nelaukite brangūs mažeikiškiai.

 17. Bukime pilietiski parašė:

  Nepamirskite ir mokyklu. Pradeta darba reikia testi.

 18. ... parašė:

  Neprisisvaikit, nieks tos savivaldybes nekratys. Kaip sedejo ten visi siltai, taip ir toliau sedes pilvus ant stalo pasideje. Ir sitam vandenu baronui tuoj bus nauja silta vieta, nesijaudinkit. Jau kas draugas su musu savivaldybes ponais, tikrai neprazus. O jei dar raudonai partijai priklauso, tai juo labiau.

 19. Aleksandra parašė:

  Autobusų parke su eiliniais darbuotojais niekas nesiskaito, daro ką nori, valdžia kraunasi sau viską į kišenes, atlyginimai darbuotojams apgailėtini. Nieko keisto, įmonė savivaldybei priklauso……… tuo viskas pasakyta…..

 20. Roma parašė:

  Reiktų patikrinti Mažeikių autobusų parką, kiek žinoma visokie negeri dalykai ten senai vyksta, peržiūrėti įsisenėjusių vadovų algeles…..

 21. cia parašė:

  Visas savivaldybės įmones reikėtų kratyt, kur vyksta viešieji pirkimai. Visų savivaldybės įmonių vadovų atlyginimai didesni negu 2300 Eur, darbuotojų skaičius iki 100,dirba nuostolingai, dotuojamos yra iš biudžeto , o eiliniam darbuotojui duoda kiek didesnę negu minimalią algą.

  Kyla klausimas, ką veikia kontrole……manau miega.

 22. kada parašė:

  pradės tikrinti savivaldybę, Mažeikių butų ūkį,kuris pakeitė pavadinimą nežinia KODĖL,Admitūrą,nes jie visi daro BIZNĮ ,Admitūras spalio mėn tikrino registrų centre gyventojų butus,o lapkričio mėn net du kartus 24d ir 30 tikrino savivaldybė ,,KOKIU TIKSLU

 23. Pagaliau parašė:

  Prasidėjo socdeminių komūniagų valymai, pagaliau. Savivaldybė sekanti

 24. Kas parašė:

  tie kiti sulaikyti šios bendrovės vadovaujantys darbuotojai?

 25. kada parašė:

  savivaldybę kratys

 26. Vardas (privalomas) parašė:

  kodel sauridos ir silumos tinklu vagiu nejudinat

 27. SANTARVEI parašė:

  Pagaliau paskelbėt, matyt kitos išeities nebebuvo, nes nuo pat ryto visa žiniasklaida ir radijas ūžia apie Mažeikių vandenyse atliktus sulaikymus, kas beje, įvyko dar vakar.
  TAS JŪSŲ, KAIP ĖRIUKO TYLĖJIMAS, pagarbos Jūsų laikraščiui tikrai nedaro. Visada vengiate paskelbti informaciją, jei ji yra neigiama Mažeikių miestą valdančiosios partijos atstovų ir/ar paties mero atžvilgiu.

 28. Komentatorius parašė:

  Gal žinote kam jau yra paruošta vieta? O jei dar iki kokių šilumos tinklų nukeliautų STT, gal irgi rastų kažką įdomaus ir tas dėdė, kuris ten aukščiausiai sėdi, galėtų kelias nakteles praleistu ant patogaus gulto? Raudonieji, nepamirškit gražiai viską surašyti konkurse į vandenų vadovo vietą, pabrėžkite, kad vadovas turi būti raudonasis, atsiduoti, dvelkti sovietiniu dvoku, būti šiek tiek pilvotas ir būtinai socialdemokratas, kitaip bet kuris kandidatas neatitiks konkurso sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto