STT nuo pareigų nušalino tris „Mažeikių vandenų“ darbuotojus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnyba informavo Mažeikių rajono savivaldybę, kad nuo kovo 1 d. laikinai šešiems mėnesiams nuo pareigų nušalinami UAB „Mažeikių vandenys“ direktorius Vytautas Mažeikis, vyriausioji finansininkė Birutė Jokubauskienė ir Gamybinio skyriaus viršininkas Edmundas Daukantas. Jam taip pat skirta kardomoji priemonė – suėmimas iki kovo 14 d.
Antradienį vykusiame bendrovės „Mažeikių vandenys“ valdybos posėdyje laikinai eiti įmonės direktoriaus pareigas pavesta jos direktoriaus pavaduotojui Algiui Kozlovui.
Kaip jau rašė „Santarvė“, STT atlieka tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, dokumentų klastojimo, turto pasisavinimo ir iššvaistymo, apgaulingos buhalterinės apskaitos šioje bendrovėje. Pranešimai apie įtarimą įteikti minėtiems trims darbuotojams ir dar vienam – direktoriaus pavaduotojui plėtrai Bernardui Juškevičiui.

Plačiau – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “STT nuo pareigų nušalino tris „Mažeikių vandenų“ darbuotojus”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  O įdomu ar kontrolierės, komentaruose minimame Santarvės straipsnyje, jau pasitvirtino savo diplomų galiojimą ar vis dar mulkina visus, kad turi aukštąjį išsilavinimą tinkamą kontroliuoti kitus ?

 2. aa parašė:

  Pati savivaldybe tai niekad nebutu nusalinusi. Butu dar atsiunte chebros padet kokius popierius sunaikinti. :) O siaip, koks skirtumas, tuoj vel naujas Biciulis ses i direktoriaus vieta ir varkes vyks kaip vykusios.

 3. Taip yra gopšiems! parašė:

  Taip yra gopšiems,nesidalini ir užleido STT :D

 4. tomas to idomu parašė:

  Kad visi tokie nepakeičiami tose savivaldybės įmonėse pasidarė. Negi patikėsi vadovauti įmonei sąžiningam, nepartiniui žmogui. Kas paskui pyragu dalinsis ir atsidėkos partijai, merui, savivaldybės direktoriui ir slaptajam Mažeikių VIP klubui.

 5. idomu parašė:

  Idomu, o tai kaip tas veikejas su suklastotu diplomu iki siol dirba Mazeikiu vandenyse Direktoriaus pavaduotoju? Kas gali paaiskinti? Gal ponas Meras?

 6. E.V. parašė:

  Kvailiau būti nebegali. Vieną aferistą nuo pareigų nuima, kitą į jo vietą stato.

 7. as parašė:

  Reikėtų ir autobusų parką pakratyti, rastų tą patį, niekas nepasidomi kaip perkami autobusai.

 8. Suklastotas diplomas parašė:

  Kozlovas labai tinka vadovauti vandenims.

  https://www.santarve.lt/aktualijos/galvosukis-del-suklastotu-ir-negaliojanciu-diplomu/

 9. vija parašė:

  Ups…senai buvo laikas :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto