Su aplinkos ministru – apie mažeikiškiams svarbius klausimus, laukiamas permainas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį Savivaldybėje apsilankė aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Savivaldos atstovai pristatė kai kuriuos rajone vykdomus su aplinkosauga susijusius projektus, problemas.
Ministras atvežė ir gerų žinių: renovacijos procesams sumažėjo biurokratizmo, savivaldybėms bus perduotos Nacionalinės žemėtvarkos funkcijos – su tarnybos etatais ir asignavimais.

Aplinkos ministrą į Mažeikius pakvietusi Seimo narė Laima Nagienė „Santarvei“ teigė, kad vienas iš tikslų – ministrą informuoti apie tarp UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ (TRATC) ir UAB „Veistas“ tebesitęsiantį konfliktą, išgirsti patarimų, kaip jį spręsti. Baiminamasi, kad kol dvi bendrovės pešasi tarpusavyje, nukentės gyventojai, gali sutrikti atliekų tvarkymas. Taip buvo nutikę praėjusių metų rudenį visuose Telšių apskrities rajonuose – „Veistui“ nutraukus mišrių atliekų priėmimą, buvo sustojęs jų surinkimas.
„Uždarius vartus į mechaninio ir biologinio atliekų apdorojimo gamyklą, iškiltų grėsmė sąvartynui tapti dvokiančia ekologine bomba. Norisi problemą geranoriškai spręsti, kad nenukentėtų gyventojai, nes nesutarimai gali atsiliepti ir atliekų tvarkymo kainai“, – situaciją komentavo Seimo narė.
Kad tokia grėsmė išlieka, patvirtino ir susitikime su ministru dalyvavęs TRATC vadovas Vidimantas Domarkas, pastebėjęs, kad situacija nesikeičia – komposto krūvos auga, o „Veisto“ reikalavimas priimti netinkamą techninį kompostą neatitinka sutartyje numatytų reikalavimų.
Visas straipsnis – ketvirtadienio laikraštyje.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

4 Atsakymai į “Su aplinkos ministru – apie mažeikiškiams svarbius klausimus, laukiamas permainas”

 1. Anonimas parašė:

  Geriau spreskit problemas su sodu pirmininkais renka pinigus sau algas su buhalterem mokasi o savo darbu niekas neatlieka, kur yra pinigai zmoniu mokami, kas vyksta sodu bendrijose taksistai nebevaziuoja nes keliai baisus. O pirmininkai dirba kitus darbus uzmirse zmones kurie jiems moka 🤬

  1. Mindaugas parašė:

   Jusu minima sodu problemas (problemas su sodu pirmininkais renka pinigus sau algas su buhalterem mokasi)
   turite patys spresti sodininku bendriju nariai. Juk jus ir issirenkate ir kontroliuojate viska. Tai nera kazkieno paskirtos pareigos :)

 2. nuolat besiskundžiantys valstybės atlyginimu-pašalpa už ,,gerą ir pavyzdingą" tarnybą parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto