Su savivaldos atstovais aptartos žemėtvarkos naujovės

Nuotr. iš NŽT archyvo

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Mažeikių skyriaus ir savivaldos atstovai aptarė žemės tvarkymo aktualijas, naujausius teisės aktus, dažniausiai pasitaikančias klaidas.
Tikimasi, kad tai padės operatyviau ir teisingiau rengti dokumentus, gerės Savivaldybės ir NŽT bendradarbiavimas sprendžiant žemėtvarkos klausimus.

Susitikime su Nacionalinės žemės tarnybos atstovais dalyvavo Savivaldybės administracijos vadovai ir specialistai, dirbantys teritorijų planavimo, statinių priežiūros, vietinio ūkio, žemės ūkio ir strateginio planavimo srityse, seniūnai. Buvo aptartos miškų įveisimo naujovės, aktualūs laisvos valstybinės žemės ūkio paskirties žemės tikslinimo darbai, žemės ūkio paskirties žemės suteikimo naudotis aktualijos, atsakyta į klausimus.

Teritorinio skyriaus specialistai taip pat pristatė galimybes atskirus sklypus (teritorijas) perduoti patikėjimo teise valdyti savivaldybei, paaiškino, kokius veiksmus pastaroji turi atlikti, kad būtų galima kreiptis į Vyriausybę šiuo klausimu. Tai ypač svarbu kuriant Mažeikių pramonės parką. 

„Apkalbėtos dažniausiai daromos klaidos, trūkumai, galimi jų šalinimo variantai. Tikėtina, kad supažindinimas su naujovėmis, probleminių klausimų nagrinėjimas padės operatyviau ir teisingiau rengti dokumentus, asmenys liks labiau patenkinti geresne savivaldybės ir Nacionalinės žemės tarnybos specialistų darbų kokybe“, – „Santarvei“ kalbėjo susitikimo iniciatorius, NŽT Mažeikių skyriaus vedėjas Zigmantas Šimkus.

Teigiamai tokią iniciatyvą vertino Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys – buvo pateikta nemažai informacijos, kuri reikalinga sprendžiant teritorijų planavimo, žemės ir panašius klausimus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto