Su sunkia liga susidūrusiam žmogui svarbu nelikti vienam

Akimirka iš Mažeikių visuomenės sveikatos biure vykusio mažeikiškių susitikimo su Virginijumi Šauliu. Nuotr. iš Mažeikių visuomenės sveikatos biuro archyvo

Susidūrus su vėžio diagnoze, vienas svarbiausių dalykų – nelikti vienam naujos realybės akivaizdoje. Priimti ir tinkamai įvertinti šią žinią, kovoti su liga gali padėti onkologinių pacientų bendruomenės. Viena jų – Onkologinių ligonių asociacija „Sveik veik“ – gyvuoja ir Mažeikiuose.

});

Jos savanoriai žmones, savo gyvenimo kelyje „sutikusius“ onkologinę ligą, drąsina kreiptis, klausti, sužinoti ir nelikti vieniems. 

Apie asociaciją ir POLA kortelę

Mažeikių onkologinių ligonių asociacija „Sveik veik“ yra „skėtinė“ organizacija – Lietuvos mastu veikiančios Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) dalis.

„Sveik veik“ vadovė Rasa Kvasienė pasakojo, kad organizacija buvo įkurta prieš kiek daugiau nei ketverius metus ir veikia savanorystės pagrindu. Kelios moterys, nusprendusios asociaciją steigti mūsų mieste, kadaise iš gydytojų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto