Sudegė tarp daugiabučių namų stovėjęs apleistas pastatas

Po naktį iš pirmadienio į antradienį kilusio gaisro iš namo liko tik sienos. Autoriaus nuotrauka

Naktį iš pirmadienio į antradienį Mažeikiuose, Sodų skersgatvyje, sudegė apleistas namas.

Apie pusę pirmos nakties ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad atvira liepsna dega medinis namas Sodų skersgatvyje. Nors į gaisravietę ugniagesiai gelbėtojai atskubėjo per kelias minutes, pastatas jau buvo apimtas liepsnos. Su ugnimi kovojo trys ugniagesių ekipažai, buvo aušinama šalia esančio daugiabučio namo siena.


Ugnies plitimas sustabdytas apie antrą valandą nakties, darbai gaisravietėje buvo užbaigti po ketvirtos valandos ryto. Išdegė pastato vidus, jame buvę daiktai ir buitinės atliekos, nudegė stogas.
Kaip pasakojo gaisrą gesinę pareigūnai, namo langai ir durys buvo užkaltos, elektros nebuvo. Incidento priežastis tiria priešgaisrinės priežiūros specialistai.
Vos spėjus grįžti į tarnybą, vienas Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas vėl išvyko pagal iškvietimą – Gabijos take degė metalinis konteineris. Jis buvo užgesintas per dešimt minučių.

2 Atsakymai į “Sudegė tarp daugiabučių namų stovėjęs apleistas pastatas”

  1. vladis parašė:

    dar vienas jonas apsireiškė, daugiabutis neturi kiemo, kodėl jo nebuvo? kaip jį pastatė? medinukas gal 100 metų stovėjo – o daugiabučius kišo visur ir pastatė be kiemo. jums kiemas- autoaikštelė, o kur žaluma, kur vaikams pabėgioti, senolams atsisėsti, auto galima ir už km palikti, paeiti 10 min. tingite – nelaimingi kompiuterių vergai, reikia žinoti kad privati nuosavybė saugoma ir ten gal niekadėjai padegė ir dabar nieks nagų nekiš, sedėk savo blokiniuose ir kompą maigykit

  2. Jonas Siminiškis parašė:

    Kiek Mažeikiuose apleistų namų ir niekas neverčia jų susitvarkyti .Dabar šis apdegęs vaiduoklis gąsdina žmones ir kovgero ilgam. Tuo tarpu šalia stovintis daugiabutis namas neturi padoraus kiemo,net spec.mašinoms privažiuoti problema .Tai reikia galutinai nugriauti ir išvalyti degesius ir jų vietoje įrengti normalų kiemą su automobiliu aikštelė, o nudegusio namo šeimininkui parodyti špyga arba pareikalauti atlyginti visas išlaidas susijusias su gaisro gesinimu.Čia jau turi pajudėti Macevičius su visa savo kompaniją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto