Sukčiai dangstosi ir teismų vardu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos teismai įspėja gyventojus: jų vardu prisidengę sukčiai bando išvilioti asmens duomenis. Tai, kad sukčiai vis dar randa aukų, liudija šių nusikalstamų veikų statistika. Mūsų rajone sukčiavimo atvejų šiemet užfiksuota beveik tris kartus daugiau.

});

Teismai žinučių nesiunčia

Iki šiol sukčiai dangstėsi policijos, finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, pašto ar kitų institucijų vardu. Pastaruoju metu atėjo ir Lietuvos teismų eilė.

Gyventojams siunčiamose žinutėse teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, kad asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą.

Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Pagrindinis nusikaltėlių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su internetine bankininkyste.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto