Sukčiai vis dar naudojasi mažeikiškių patiklumu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po ilgesnės pertraukos mažeikiškiai policijos pareigūnai užregistravo du rajono gyventojų pranešimus apie pastarųjų akistatą su sukčiais.
Dėl nusikaltėlių veiksmų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Ištuštino sąskaitą

Su pareiškimu į policiją kreipėsi 37-erių metų mažeikiškė ir informavo, kad rugpjūčio 26-ąją nepažįstamas vyriškis apgaulės būdu iš jos išviliojo konfidencialią informaciją – jos elektroninės bankininkystės duomenis. Jais pasinaudojęs nežinomas nusikaltėlis iš moters sąskaitos į kitą sąskaitą pervedė 700 litų.
Vien tuo sukčius neapsiribojo – kitą dieną iš UAB „Bobutės paskola“, naudojantis mažeikiškės elektroninės bankininkystės duomenimis, neteisėtai buvo paimta 500 litų paskola.

Nei telefono, nei pinigų

Kitas sukčiavimo atvejis, pasak pareigūnų, vienas iš tokių, kurių šiais metais apstu. Mažeikiškė pareigūnams pranešė, kad rugpjūčio 16-ąją jos šešiolikmetis sūnus, internete radęs skelbimą apie parduodamą telefoną, susisiekė su pardavėju ir pervedė jam 150 litų. Po šios operacijos iki pat šeštadienio – nei telefono, nei pinigų.
Pareigūnai primena: perkant prekę internetu, geriausia pasirinkti tokį mokėjimo būdą, kai pinigai deponuojami, jie išmokami pardavėjui tik tuo atveju, kai prekė pasiekia pirkėją.
Per šiuos metus mūsų rajone jau registruotos 32 nusikalstamos veikos, susijusios su sukčiavimu.

One Reply to “Sukčiai vis dar naudojasi mažeikiškių patiklumu”

  1. regina parašė:

    Mazeikiai populiarus sukciavimu, o ir prokurorai tam padeda. Patyreme tai savo kailiu, kai is saskaitos buvo nuskaityti pinigai Gabrieliaus Letuko (jo IP adresas). Kaunieciai nustate, kad akmenes IP, bet Mazeikiu prokuroras parase laiska su milijonu klaidu, t.y. iskraipydamas net pavarde, kad pati pervedziau pinigus Letukienei. Butu idomu suzinoti, kaip imanoma buti tuo paciu metu laidotuvese Kaune ir pervesti pinigus Akmeneje ir dar Letuku namuose. Saugokites , nes tai busimieji sukciai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto